IJsstadion Thialf
Vikingrace 2012
 
Datum: 16-03-2012 Klassement na 2 afstanden Afdruk:

Meisjes Pupillen B

Nr Dln Deelnemer Cat Club 500m   500m           Totaal Achter
                             
1 17 Michelle de Jong DPB G-FR 43.27 (2) 43.00 (1)         86.270
2 23 Rachelle van de Griek DPB NED 43.21 (1) 43.67 (2)         86.880 0.610
3 18 Femke Beuling DPB G-FR 43.86 (3) 44.06 (3)         87.920 1.650
4 8 Selina Raack DPB GER 46.67 (5) 46.59 (4)         93.260 6.990
5 16 Viktoria Schinnerl DPB AUT 46.71 (6) 46.59 (4)         93.300 7.030
6 7 Antonia Mühle DPB GER 46.52 (4) 46.87 (6)         93.390 7.120
7 12 Anne-Ruth Joling DPB INT 47.21 (8) 47.01 (7)         94.220 7.950
8 24 Esmeralda Wannink DPB NED 47.15 (7) 47.65 (8)         94.800 8.530
9 11 Lonneke Uneken DPB INT 48.45 (9) 48.36 (9)         96.810 10.540
10 20 Laila van der Meer DPB G-FR 48.48 (10) 48.81 (11)         97.290 11.020
11 9 Karolina Bosiek DPB POL 48.68 (11) 48.68 (10)         97.360 11.090
12 13 Gloria Ioratti DPB ITA 49.00 (12) 49.26 (12)         98.260 11.990
13 4 Erika Lindgren DPB SWE 49.17 (13) 49.73 (15)         98.900 12.630
14 19 Julia v.d. Meulen DPB G-FR 49.19 (14) 49.95 (17)         99.140 12.870
15 14 Anita Agostini DPB ITA 49.97 (16) 49.35 (13)         99.320 13.050
16 1 Synne Moen Bredalslien DPB NOR 49.44 (15) 49.91 (16)         99.350 13.080
17 22 Anouk van der Meulen DPB G-FR 50.20 (17) 49.56 (14)         99.760 13.490
18 3 Rebekka Skavhellen DPB NOR 50.30 (18) 50.08 (18)         100.380 14.110
19 2 Stina Ringnes DPB NOR 50.57 (19) 50.86 (19)         101.430 15.160
20 15 Karin Bootsma DPB INT 51.92 (20) 51.35 (20)         103.270 17.000
21 21 Isabella Waayer DPB G-FR 51.96 (21) 51.97 (21)         103.930 17.660
22 5 Moa Kronborg DPB SWE 53.14 (22) 53.55 (22)         106.690 20.420
23 6 Karin Seifert DPB SWE 55.08 (23) 55.13 (23)         110.210 23.940
24 10 Eleandra Saaremagi DPB EST 56.57 (24) 56.73 (24)         113.300 27.030
                             
Meisjes Pupillen A

Nr Dln Deelnemer Cat Club 500m   500m           Totaal Achter
                             
1 55 Alicia Barndt DPA GER 43.86 (1) 43.92 (1)         87.780
2 66 Helga Drost DPA G-FR 43.88 (2) 44.28 (2)         88.160 0.380
3 71 Lisa Post DPA NED 44.37 (3) 44.37 (3)         88.740 0.960
4 70 Pascal van der Haas DPA G-FR 44.67 (4) 44.76 (4)         89.430 1.650
5 72 Isa Jansen DPA NED 44.82 (6) 44.85 (5)         89.670 1.890
56 Lea-Sophie Scholz DPA GER 44.75 (5) 44.92 (6)         89.670 1.890
7 61 Tricia van der Weide DPA INT 45.16 (7) 45.00 (7)         90.160 2.380
8 68 Rosalie Jorritsma DPA G-FR 46.29 (8) 46.48 (8)         92.770 4.990
9 65 Anouk Benedictus DPA G-FR 46.36 (9) 46.59 (9)         92.950 5.170
10 52 Vilma Gustavsson DPA SWE 46.93 (10) 46.78 (10)         93.710 5.930
11 53 Amber van Benthem DPA INT 47.25 (11) 47.23 (12)         94.480 6.700
12 67 Marlijn Hullegie DPA G-FR 47.75 (15) 46.82 (11)         94.570 6.790
13 59 Katriina Keski-Opas DPA FIN 47.29 (12) 47.78 (15)         95.070 7.290
14 69 Andrea Kroes DPA G-FR 47.54 (13) 47.65 (13)         95.190 7.410
15 58 Viola Fechtner DPA AUT 47.57 (14) 47.76 (14)         95.330 7.550
16 54 Tanja Krikke DPA INT 48.18 (16) 48.29 (16)         96.470 8.690
17 57 Zofia Ustupska DPA POL 48.29 (17) 48.32 (17)         96.610 8.830
18 62 Maddalena trentini DPA ITA 48.85 (18) 48.74 (18)         97.590 9.810
19 49 Emma Lindeijer DPA NOR 49.58 (19) 49.70 (19)         99.280 11.500
20 63 Eva Oelher DPA ITA 50.11 (20) 50.13 (21)         100.240 12.460
21 60 Inka Vahtola DPA FIN 50.68 (22) 49.96 (20)         100.640 12.860
22 50 KAtrine Haug DPA NOR 50.60 (21) 51.90 (23)         102.500 14.720
23 51 Sigrid Bye DPA NOR 51.95 (23) 51.13 (22)         103.080 15.300
24 64 Tuuli Vaher DPA EST 56.25 (24) 57.03 (24)         113.280 25.500
                             
Jongens Pupillen B

Nr Dln Deelnemer Cat Club 500m   500m           Totaal Achter
                             
1 33 Daniel Sawa HPB POL 44.22 (1) 44.11 (1)         88.330
2 47 Thomas van der Hoorn HPB NED 44.90 (2) 44.69 (2)         89.590 1.260
3 48 Merijn Scheperkamp HPB NED 45.67 (3) 45.53 (3)         91.200 2.870
4 31 Richard Herrmann HPB GER 45.98 (4) 45.95 (4)         91.930 3.600
5 41 Sandor Feenstra HPB G-FR 46.07 (5) 46.80 (6)         92.870 4.540
6 39 Gabriel Odor HPB AUT 46.83 (6) 46.89 (7)         93.720 5.390
7 32 Lukas Mann HPB GER 46.89 (7) 47.07 (8)         93.960 5.630
8 25 Isak Høyby HPB NOR 47.92 (10) 46.71 (5)         94.630 6.300
9 42 Jurriën Kuin HPB G-FR 47.68 (8) 47.26 (9)         94.940 6.610
10 37 Francesco Betti HPB ITA 47.76 (9) 48.46 (11)         96.220 7.890
11 35 Joona Suomalainen HPB FIN 48.42 (11) 48.26 (10)         96.680 8.350
12 43 Pascal Sinnema HPB G-FR 48.51 (12) 48.69 (12)         97.200 8.870
13 44 Sam van Roosendaal HPB G-FR 49.53 (15) 49.28 (13)         98.810 10.480
14 45 Jacco de Vries HPB G-FR 49.29 (13) 49.56 (14)         98.850 10.520
15 38 Pietro Sighel HPB ITA 49.31 (14) 49.59 (15)         98.900 10.570
16 36 Niko Rinta-Keturi HPB FIN 50.10 (16) 50.56 (18)         100.660 12.330
17 34 Sten Miljand HPB EST 51.30 (18) 50.98 (19)         102.280 13.950
18 28 Max Sjöstedt-Eriksson HPB SWE 51.04 (17) 51.29 (21)         102.330 14.000
19 40 Benno Timmenga HPB INT 51.54 (19) 51.22 (20)         102.760 14.430
20 29 Mattias Ohlsson HPB SWE 53.10 (22) 50.26 (17)         103.360 15.030
21 46 Mark van Benthem HPB G-FR 51.55 (20) 52.32 (23)         103.870 15.540
22 27 Marcus Bakkeli Sand HPB NOR 51.84 (21) 52.19 (22)         104.030 15.700
23 26 Hallgeir Engebråten HPB NOR 58.19 (23) 49.99 (16)         108.180 19.850
24 30 Erik Decker HPB SWE 1:02.51 (24) 53.29 (24)         115.800 27.470
                             
Jongens Pupillen A

Nr Dln Deelnemer Cat Club 500m   500m           Totaal Achter
                             
1 96 Daan Baks HPA NED 41.74 (1) 41.41 (1)         83.150
2 94 Niels Visser HPA G-FR 42.41 (2) 42.69 (4)         85.100 1.950
3 81 Gawel Oficjalski HPA POL 42.57 (4) 42.55 (2)         85.120 1.970
4 73 Allan Dahl Johansson HPA NOR 42.63 (5) 42.60 (3)         85.230 2.080
5 88 Stefan Haan HPA AUT 42.53 (3) 42.78 (5)         85.310 2.160
6 86 Giacomo Dalsass HPA ITA 42.93 (7) 42.79 (6)         85.720 2.570
7 74 Ole Henrik Østeng Nes HPA NOR 43.02 (8) 42.83 (8)         85.850 2.700
8 95 Louis Hollaar HPA NED 42.88 (6) 43.05 (9)         85.930 2.780
9 79 Paul Galczinsky HPA GER 43.48 (9) 42.82 (7)         86.300 3.150
10 75 Jonas Nordhøy Kristensen HPA NOR 43.56 (11) 43.47 (10)         87.030 3.880
11 80 Nils Behlau HPA GER 43.51 (10) 43.72 (11)         87.230 4.080
12 84 Samuli Suomalainen HPA FIN 44.24 (12) 44.78 (12)         89.020 5.870
13 91 Jorne Jonkman HPA G-FR 44.57 (13) 45.28 (13)         89.850 6.700
14 90 Jouke Wiebe Visser HPA G-FR 44.94 (14) 45.51 (14)         90.450 7.300
15 93 Hidde van der Veen HPA G-FR 45.11 (15) 45.89 (16)         91.000 7.850
16 87 Jeffrey Rosanelli HPA ITA 45.47 (16) 45.62 (15)         91.090 7.940
17 77 Patrick Dale HPA SWE 46.32 (18) 46.03 (17)         92.350 9.200
18 89 Ruben H Postma HPA G-FR 46.05 (17) 46.55 (19)         92.600 9.450
19 76 Pelle Ström HPA SWE 46.80 (21) 46.18 (18)         92.980 9.830
20 83 Jaako Hautamäki HPA FIN 46.35 (19) 46.75 (22)         93.100 9.950
21 85 Simon Jesse HPA AUT 46.43 (20) 46.73 (21)         93.160 10.010
22 92 Erik van der Tol HPA G-FR 47.01 (22) 46.70 (20)         93.710 10.560
23 82 Kermo Voitka HPA EST 48.69 (23) 48.74 (23)         97.430 14.280
24 78 Gustav Arnell HPA SWE 53.49 (24) 54.25 (24)         107.740 24.590
                             
Meisjes Junioren C-1

Nr Dln Deelnemer Cat Club 500m   1000m           Totaal Achter
                             
1 119 Isabelle van Elst DC1 NED 42.77 (1) 1:24.89 (1)         85.215
2 108 Jamie Schelling DC1 INT 43.55 (3) 1:27.14 (3)         87.120 1.905
3 105 Kaja Ziomek DC1 POL 43.27 (2) 1:28.09 (5)         87.315 2.100
4 115 Freya Reitsma DC1 G-FR 43.96 (4) 1:28.30 (6)         88.110 2.895
5 110 Deborah Grisenti DC1 ITA 44.29 (6) 1:28.05 (4)         88.315 3.100
6 113 Demi van Benthem DC1 G-FR 44.30 (7) 1:29.44 (9)         89.020 3.805
7 103 Lydia Reinländer DC1 GER 44.58 (8) 1:28.89 (7)         89.025 3.810
8 118 Marijke Walstra DC1 G-FR 45.05 (9) 1:29.15 (8)         89.625 4.410
9 111 Chiara Cristelli DC1 ITA 43.96 (4) 1:32.33 (15)         90.125 4.910
10 104 Nicole Kowalewskij DC1 GER 45.72 (14) 1:30.18 (10)         90.810 5.595
11 114 Marloes Postma DC1 G-FR 45.50 (11) 1:31.22 (11)         91.110 5.895
12 106 Margo Agricola DC1 INT 45.43 (10) 1:31.93 (13)         91.395 6.180
13 116 Judith Dam DC1 G-FR 45.67 (13) 1:31.54 (12)         91.440 6.225
14 109 Carina Jagtøyen DC1 NOR 45.52 (12) 1:33.54 (16)         92.290 7.075
15 98 Anna Mjøen Holstad DC1 NOR 46.65 (17) 1:31.99 (14)         92.645 7.430
16 117 Lianne Camies DC1 G-FR 45.98 (15) 1:34.33 (18)         93.145 7.930
17 97 Magnhild Ekren DC1 NOR 46.44 (16) 1:33.96 (17)         93.420 8.205
18 99 Camilla Wangen Evjevik DC1 NOR 47.18 (18) 1:37.64 (20)         96.000 10.785
19 102 Klara Reinols König DC1 SWE 47.88 (20) 1:36.71 (19)         96.235 11.020
20 100 Anne-Marie Lindqvist DC1 SWE 48.50 (21) 1:38.54 (22)         97.770 12.555
21 101 Ida Hallberg DC1 SWE 48.77 (22) 1:38.35 (21)         97.945 12.730
22 107 Emilia Lounatvuori DC1 FIN 50.62 (23) 1:44.77 (23)         103.005 17.790
23 112 Magdalena Mayerhofer DC1 AUT 47.38 (19) 1:59.83 (24)         107.295 22.080
24 120 Lina Miedema DC1 NED 1:04.58 (24) 1:26.60 (2)         107.880 22.665
                             
Jongens Junioren C-1

Nr Dln Deelnemer Cat Club 500m   1000m           Totaal Achter
                             
1 143 Chris Huizinga HC1 NED 40.45 (3) 1:17.88 (1)         79.390
2 144 Bas de Vries HC1 NED 40.38 (2) 1:18.63 (2)         79.695 0.305
3 138 Niek Deelstra HC1 G-FR 40.10 (1) 1:22.28 (7)         81.240 1.850
4 129 Dawid Burzykowski HC1 POL 40.89 (7) 1:20.75 (3)         81.265 1.875
5 139 Hidde van Gorkum HC1 G-FR 40.45 (3) 1:22.21 (6)         81.555 2.165
6 128 Jeremias mARX HC1 GER 40.63 (5) 1:22.08 (5)         81.670 2.280
7 131 Juho-Jaakko Yli-Ilkka HC1 FIN 40.84 (6) 1:23.00 (9)         82.340 2.950
8 137 Jorik de Boer HC1 G-FR 41.75 (9) 1:21.88 (4)         82.690 3.300
9 140 Marten Kooistra HC1 G-FR 41.68 (8) 1:22.66 (8)         83.010 3.620
10 123 Vetle Stangeland HC1 NOR 42.46 (14) 1:23.36 (10)         84.140 4.750
11 141 Hendrik Poelstra HC1 G-FR 42.28 (13) 1:25.09 (12)         84.825 5.435
12 124 Waldemar Bergentall HC1 SWE 42.18 (12) 1:25.35 (13)         84.855 5.465
13 121 Odin By Farstad HC1 NOR 42.77 (15) 1:24.18 (11)         84.860 5.470
14 142 Marwin Talsma HC1 G-FR 43.79 (19) 1:25.52 (14)         86.550 7.160
15 127 Alexander Schneider HC1 GER 43.52 (16) 1:27.97 (15)         87.505 8.115
16 135 Matteo Aldi HC1 ITA 43.73 (18) 1:28.97 (16)         88.215 8.825
17 132 Antero Eskola HC1 FIN 43.60 (17) 1:29.72 (18)         88.460 9.070
18 126 Wilhelm Ekenskär HC1 SWE 44.77 (22) 1:29.43 (17)         89.485 10.095
19 134 William Porta HC1 ITA 44.22 (20) 1:30.55 (20)         89.495 10.105
20 125 David Karlingsjö HC1 SWE 44.50 (21) 1:31.39 (21)         90.195 10.805
21 130 Bouwe Kuin HC1 INT 45.27 (23) 1:31.84 (22)         91.190 11.800
22 136 Nikolai Nordli HC1 DEN 46.85 (24) 1:29.79 (19)         91.745 12.355
122 Vebjørn Njatun Krøyer HC1 NOR 41.91 (10) DNF         41.910
133 Bjørn Magnussen HC1 NOR 41.96 (11) DQ         41.960
                             


 
terug/back