IJsstadion Thialf
Vikingrace 2013
 
Datum: 15-03-2013 Klassement na 2 afstanden Afdruk:

Meisjes Pupillen B

Nr Dln Deelnemer Cat Club 500m   500m           Totaal Achter
                             
1 23 Maud Lugters DPB NED 44.24 (2) 44.22 (1)         88.460
2 24 Anna van den Bos DPB NED 44.09 (1) 44.51 (2)         88.600 0.140
3 7 Kirsakal Pia-Leonie DPB GER 44.76 (3) 45.39 (4)         90.150 1.690
4 17 Femke Kok DPB G-FR 45.19 (5) 45.02 (3)         90.210 1.750
5 8 Michelle Günther DPB GER 45.14 (4) 45.77 (5)         90.910 2.450
6 16 Inge Droog DPB INT 46.03 (6) 45.79 (6)         91.820 3.360
7 15 Robin Groot DPB INT 46.22 (7) 46.36 (7)         92.580 4.120
8 21 Martine de Boer DPB G-FR 47.94 (8) 47.97 (10)         95.910 7.450
9 18 Welmoed Poelstra DPB G-FR 48.22 (10) 47.80 (9)         96.020 7.560
10 1 Camilla Kvamme DPB NOR 48.73 (11) 47.50 (8)         96.230 7.770
11 13 Frederica Maffei DPB ITA 48.13 (9) 48.23 (12)         96.360 7.900
12 22 Thirza Sierdsma DPB G-FR 48.80 (12) 48.16 (11)         96.960 8.500
13 19 Marrit Fledderus DPB G-FR 48.89 (15) 48.78 (14)         97.670 9.210
14 14 Ilaria Cotza DPB ITA 48.85 (13) 48.84 (15)         97.690 9.230
15 9 Natalia Jabrzyk DPB POL 48.86 (14) 48.90 (16)         97.760 9.300
16 20 Hilde Noppert DPB G-FR 49.29 (16) 48.53 (13)         97.820 9.360
17 2 Selma Bø Lysø DPB NOR 49.55 (17) 49.62 (17)         99.170 10.710
18 6 Kim Talsma DPB INT 49.57 (18) 49.90 (18)         99.470 11.010
19 12 Anni Rinta-Keturi DPB FIN 51.82 (19) 53.26 (19)         105.080 16.620
20 4 Katryn Dale DPB SWE 53.90 (22) 53.38 (20)         107.280 18.820
21 3 Thea Sofie Wiklund DPB NOR 53.80 (21) 54.68 (21)         108.480 20.020
22 10 Sandra Pomjalov DPB EST 53.54 (20) 55.72 (23)         109.260 20.800
23 11 Sofia Yli-Illka DPB FIN 54.95 (23) 55.41 (22)         110.360 21.900
24 5 Johanna Lindqvist DPB SWE 56.20 (24) 57.86 (24)         114.060 25.600
                             
Meisjes Pupillen A

Nr Dln Deelnemer Cat Club 500m   500m           Totaal Achter
                             
1 71 Rachelle van de Griek DPA NED 41.71 (1) 41.81 (1)         83.520
2 66 Femke Beuling DPA G-FR 43.18 (3) 43.18 (2)         86.360 2.840
3 65 Michelle de Jong DPA G-FR 43.09 (2) 43.35 (3)         86.440 2.920
4 57 Karolina Bosiek DPA POL 44.26 (5) 43.50 (4)         87.760 4.240
5 55 Antonia Mühle DPA GER 44.02 (4) 44.11 (5)         88.130 4.610
6 64 Viktoria Schinnerl DPA AUT 44.30 (6) 44.44 (6)         88.740 5.220
7 56 Nina Felice Krasel DPA GER 45.24 (8) 44.73 (7)         89.970 6.450
8 72 Lonneke Uneken DPA NED 45.19 (7) 45.43 (8)         90.620 7.100
9 63 Jasmin Güntert DPA SUI 46.67 (10) 46.39 (9)         93.060 9.540
10 59 Amanda Saari DPA FIN 47.27 (15) 46.47 (10)         93.740 10.220
11 49 Julie Nistad Samsonsen DPA NOR 46.52 (9) 47.30 (13)         93.820 10.300
12 52 Erika Lindgren DPA SWE 47.10 (13) 46.88 (11)         93.980 10.460
13 50 Ragne Wiklund DPA NOR 46.89 (12) 47.19 (12)         94.080 10.560
14 51 Ane By Farstad DPA NOR 47.10 (13) 47.51 (14)         94.610 11.090
15 62 Anita Agostini DPA ITA 47.80 (18) 47.80 (15)         95.600 12.080
16 60 Karin Bootsma DPA INT 47.59 (16) 48.04 (17)         95.630 12.110
17 68 Laila van der Meer DPA G-FR 47.79 (17) 47.87 (16)         95.660 12.140
18 70 Anouk van der Meulen DPA G-FR 48.42 (20) 48.47 (18)         96.890 13.370
19 53 Moa Kronborg DPA SWE 49.04 (21) 48.84 (19)         97.880 14.360
20 61 Virginia Vettor DPA ITA 48.39 (19) 49.87 (20)         98.260 14.740
21 58 Elizabeth Jogi DPA EST 54.57 (23) 52.62 (21)         107.190 23.670
22 69 Inge Boersma DPA G-FR 49.43 (22) 58.40 (23)         107.830 24.310
23 54 Karin Seifert DPA SWE 54.78 (24) 55.08 (22)         109.860 26.340
24 67 Julia v.d. Meulen DPA G-FR 46.85 (11) 1:12.39 (24)         119.240 35.720
                             
Jongens Pupillen B

Nr Dln Deelnemer Cat Club 500m   500m           Totaal Achter
                             
1 47 Jeremy Overheul HPB NED 43.46 (1) 43.71 (1)         87.170
2 35 Jesse Nieminen HPB FIN 45.11 (4) 44.34 (2)         89.450 2.280
3 33 Piotr Nalecki HPB POL 44.89 (3) 44.91 (3)         89.800 2.630
4 31 Moritz Klein HPB GER 44.86 (2) 45.22 (4)         90.080 2.910
5 39 Gabriel Odor HPB AUT 45.63 (5) 45.59 (5)         91.220 4.050
6 48 Jordy van Workum HPB NED 45.92 (6) 45.60 (6)         91.520 4.350
7 41 Rem de Hair HPB G-FR 45.98 (7) 45.89 (8)         91.870 4.700
8 26 Didrik Møller Nordal HPB NOR 46.39 (8) 45.68 (7)         92.070 4.900
9 34 Sten Miljand HPB EST 46.98 (10) 45.94 (9)         92.920 5.750
10 32 Lennart Schmidt HPB GER 46.54 (9) 46.56 (10)         93.100 5.930
11 42 Guillaume Visser HPB G-FR 47.29 (11) 46.92 (11)         94.210 7.040
12 43 Harm Visser HPB G-FR 48.10 (12) 47.94 (12)         96.040 8.870
13 27 Steinar Heide Bø HPB NOR 48.16 (13) 48.20 (13)         96.360 9.190
14 44 Hilco Krikke HPB G-FR 48.81 (15) 48.65 (15)         97.460 10.290
15 37 Emanuel Moser HPB ITA 48.86 (16) 48.81 (16)         97.670 10.500
16 40 Ignaz Gschwentner HPB AUT 49.14 (17) 48.63 (14)         97.770 10.600
17 38 Nicola Nadalini HPB ITA 48.33 (14) 49.74 (18)         98.070 10.900
18 25 Adne Kristensen StøYva HPB NOR 49.69 (19) 49.05 (17)         98.740 11.570
19 46 Jelte Krijnsen HPB G-FR 49.52 (18) 49.76 (19)         99.280 12.110
20 45 Marten de Boer HPB G-FR 50.42 (21) 50.65 (20)         101.070 13.900
21 36 Tuuka Soumalainen HPB FIN 50.26 (20) 51.65 (21)         101.910 14.740
22 28 Arvid Karlingsjö HPB SWE 52.61 (23) 52.29 (22)         104.900 17.730
23 30 Mike ten Klooster HPB INT 52.53 (22) 52.39 (23)         104.920 17.750
24 29 David Lönnberg HPB SWE 56.31 (24) 55.57 (24)         111.880 24.710
                             
Jongens Pupillen A

Nr Dln Deelnemer Cat Club 500m   500m           Totaal Achter
                             
1 95 Thomas van der Hoorn HPA NED 42.38 (1) 42.23 (1)         84.610
2 87 Damian Sawa HPA POL 42.75 (2) 42.80 (2)         85.550 0.940
3 81 Daniel Sawa HPA POL 43.09 (3) 43.04 (3)         86.130 1.520
4 73 Isak Høyby HPA NOR 43.17 (4) 43.20 (4)         86.370 1.760
5 79 Björn-Niklas Langnaese HPA GER 43.31 (5) 43.23 (5)         86.540 1.930
6 85 Francesco Betti HPA ITA 43.83 (7) 43.42 (7)         87.250 2.640
80 Maxim Lushnikov HPA GER 43.34 (6) 43.91 (8)         87.250 2.640
8 96 Merijn Scheperkamp HPA NED 44.02 (8) 43.32 (6)         87.340 2.730
9 74 Viktor Krumsvik HPA NOR 44.42 (10) 44.06 (9)         88.480 3.870
10 75 Pal Myhren Kristensen HPA NOR 44.37 (9) 44.49 (11)         88.860 4.250
11 91 Jens Hoekstra HPA G-FR 45.25 (12) 44.17 (10)         89.420 4.810
12 92 Sam van Roosendaal HPA G-FR 45.39 (13) 44.91 (12)         90.300 5.690
13 89 Sandor Feenstra HPA G-FR 45.17 (11) 45.33 (13)         90.500 5.890
14 86 Gianluca Prati HPA ITA 45.69 (14) 45.93 (14)         91.620 7.010
15 94 Jetze Jehannes de Boer HPA G-FR 45.96 (15) 46.36 (17)         92.320 7.710
16 88 Pascal Sinnema HPA INT 46.10 (16) 46.54 (18)         92.640 8.030
17 90 Jurriën Kuin HPA G-FR 46.55 (17) 46.29 (16)         92.840 8.230
18 93 Benno Timmenga HPA G-FR 46.70 (18) 46.19 (15)         92.890 8.280
19 77 Oskar Nilsson HPA SWE 47.15 (19) 46.96 (19)         94.110 9.500
20 83 Joona Suomalainen HPA FIN 47.40 (20) 46.97 (20)         94.370 9.760
21 76 Max Sjöstedt-Eriksson HPA SWE 48.11 (21) 47.72 (21)         95.830 11.220
22 78 Erik Decker HPA SWE 48.25 (22) 48.23 (22)         96.480 11.870
23 84 Aaro Rasilainen HPA FIN 48.58 (23) 50.10 (23)         98.680 14.070
24 82 Mark van Benthem HPA INT 49.93 (24) 50.40 (24)         100.330 15.720
                             
Meisjes Junioren C-1

Nr Dln Deelnemer Cat Club 500m   1000m           Totaal Achter
                             
1 119 Jutta Leerdam DC1 NED 42.83 (1) 1:24.94 (1)         85.300
2 120 Elisa Dul DC1 NED 43.31 (3) 1:25.52 (2)         86.070 0.770
3 114 Helga Drost DC1 G-FR 43.60 (4) 1:26.34 (3)         86.770 1.470
4 103 Kimberly Günzel DC1 GER 42.95 (2) 1:27.75 (6)         86.825 1.525
5 104 Lea-Sophie Scholz DC1 GER 44.08 (5) 1:26.91 (4)         87.535 2.235
6 118 Pascal van der Haas DC1 G-FR 44.74 (7) 1:28.35 (7)         88.915 3.615
7 117 Amber van Benthem DC1 G-FR 44.40 (6) 1:30.73 (11)         89.765 4.465
8 109 Rosalie Jorritsma DC1 INT 45.14 (9) 1:29.65 (8)         89.965 4.665
9 106 Viola Fechtner DC1 AUT 45.21 (10) 1:29.97 (9)         90.195 4.895
10 113 Anouk Benedictus DC1 G-FR 45.08 (8) 1:30.35 (10)         90.255 4.955
11 115 Tanja Krikke DC1 G-FR 45.37 (11) 1:30.87 (12)         90.805 5.505
12 102 Karolina Gasecka DC1 POL 45.90 (12) 1:33.89 (14)         92.845 7.545
13 107 Katriina Keski-Opas DC1 FIN 46.06 (13) 1:34.57 (15)         93.345 8.045
14 100 Vilma Gustavsson DC1 SWE 46.57 (15) 1:33.65 (13)         93.395 8.095
15 98 Stine Marie Grande DC1 NOR 46.30 (14) 1:36.48 (17)         94.540 9.240
16 110 Maddalena trentini DC1 ITA 47.91 (17) 1:35.51 (16)         95.665 10.365
17 99 Ingeborg Winther Storler DC1 NOR 47.87 (16) 1:39.24 (20)         97.490 12.190
18 105 Katarzyna Ulakowska DC1 POL 48.48 (19) 1:38.07 (18)         97.515 12.215
19 101 Moa Fundell DC1 SWE 48.79 (20) 1:38.29 (19)         97.935 12.635
20 108 Inka Vahtola DC1 FIN 48.36 (18) 1:41.64 (23)         99.180 13.880
21 97 Maria Anspach Klippen DC1 NOR 49.11 (21) 1:40.65 (22)         99.435 14.135
22 111 Eva Oelher DC1 ITA 50.34 (23) 1:40.02 (21)         100.350 15.050
23 116 Annet Noppert DC1 G-FR 1:05.47 (24) 1:27.63 (5)         109.285 23.985
112 Kristiine Kalev DC1 EST 49.25 (22) DQ         49.250
                             
Jongens Junioren C-1

Nr Dln Deelnemer Cat Club 500m   1000m           Totaal Achter
                             
1 143 Daan Baks HC1 NED 40.09 (2) 1:18.71 (1)         79.445
2 121 Allan Dahl Johansson HC1 NOR 40.00 (1) 1:19.27 (2)         79.635 0.190
3 142 Niels Visser HC1 G-FR 40.26 (3) 1:19.37 (3)         79.945 0.500
4 129 Gawel Oficjalski HC1 POL 40.32 (4) 1:21.59 (6)         81.115 1.670
5 122 Ole Henrik Østeng Nes HC1 NOR 41.12 (5) 1:21.42 (5)         81.830 2.385
6 127 Paul Galczinsky HC1 GER 41.49 (10) 1:21.35 (4)         82.165 2.720
7 139 Jorne Jonkman HC1 G-FR 41.20 (6) 1:22.03 (8)         82.215 2.770
8 138 Jouke Wiebe Visser HC1 G-FR 41.43 (9) 1:21.70 (7)         82.280 2.835
9 128 Nils Behlau HC1 GER 41.24 (7) 1:22.41 (9)         82.445 3.000
10 123 Vetle Størseth Østmoe HC1 NOR 41.41 (8) 1:22.86 (11)         82.840 3.395
11 144 Louis Hollaar HC1 NED 41.68 (13) 1:22.61 (10)         82.985 3.540
12 135 Jeffrey Rosanelli HC1 ITA 42.02 (15) 1:24.38 (12)         84.210 4.765
13 134 Giacomo Dalsass HC1 ITA 41.81 (14) 1:25.41 (14)         84.515 5.070
14 136 Stefan Haan HC1 AUT 41.62 (12) 1:26.36 (17)         84.800 5.355
15 137 Ruben H Postma HC1 G-FR 42.78 (16) 1:25.29 (13)         85.425 5.980
16 140 Jort Boomhouwer HC1 G-FR 42.98 (18) 1:25.74 (15)         85.850 6.405
17 125 Patrick Dale HC1 SWE 42.94 (17) 1:27.33 (18)         86.605 7.160
18 141 Hidde van der Veen HC1 G-FR 43.77 (20) 1:26.16 (16)         86.850 7.405
19 131 Jaako Hautamäki HC1 FIN 43.49 (19) 1:27.68 (19)         87.330 7.885
20 133 Mathias Hauer HC1 AUT 43.86 (21) 1:28.27 (20)         87.995 8.550
21 124 Pelle Ström HC1 SWE 44.90 (22) 1:31.07 (21)         90.435 10.990
22 130 Kermo Voitka HC1 EST 45.19 (23) 1:33.15 (22)         91.765 12.320
23 126 Gustav Arnell HC1 SWE 51.01 (24) 1:45.96 (23)         103.990 24.545
132 Samuli Suomalainen HC1 FIN 41.49 (10) DQ         41.490
                             


 
terug/back