IJsstadion Thialf
Vikingrace 2014
 
Datum: 07-03-2014 Eindklassement Afdruk:

Meisjes Pupillen B

Nr Dln Deelnemer Cat Club 500m   500m   500m   500m   Totaal Achter
                             
1 23 Debby Behr DPB NED 45.35 (2) 45.38 (3) 44.95 (1) 45.39 (3) 181.070
2 24 Famke Minnee DPB NED 45.53 (3) 45.47 (4) 45.57 (2) 45.33 (2) 181.900 0.830
3 7 Laura Martin DPB GER 45.04 (1) 45.15 (1) 47.50 (6) 44.87 (1) 182.560 1.490
4 6 Michelle van den Hoek DPB INT 45.91 (4) 45.27 (2) 45.77 (3) 45.79 (5) 182.740 1.670
5 8 Victoria Stirnemann DPB GER 46.42 (5) 46.51 (5) 45.84 (4) 45.61 (4) 184.380 3.310
6 17 Myrthe de Boer DPB G-FR 47.13 (6) 47.02 (6) 46.82 (5) 46.96 (6) 187.930 6.860
7 3 Gina Engebråten DPB NOR 49.05 (11) 48.17 (7) 48.11 (8) 49.36 (9) 194.690 13.620
8 15 Daria Kopacz DPB POL 48.28 (8) 48.87 (9) 48.20 (9) 49.73 (10) 195.080 14.010
9 16 Sarah Paganini DPB AUT 48.93 (10) 48.95 (10) 48.40 (11) 48.87 (8) 195.150 14.080
10 13 Anna Avi DPB ITA 48.55 (9) 49.75 (11) 48.22 (10) 48.73 (7) 195.250 14.180
11 2 Tina Hauger Brufldt DPB NOR 49.74 (12) 50.40 (14) 49.52 (13) 50.33 (13) 199.990 18.920
12 18 Laura Ganzevoort DPB G-FR 50.54 (14) 50.20 (12) 49.81 (14) 50.64 (14) 201.190 20.120
13 22 Tessa Winter DPB G-FR 50.75 (17) 50.69 (15) 50.54 (18) 50.25 (12) 202.230 21.160
14 20 Henny de Vries DPB G-FR 47.80 (7) 48.17 (7) 47.53 (7) 58.85 (22) 202.350 21.280
15 14 Chiara Betti DPB ITA 50.57 (15) 50.75 (18) 50.11 (15) 50.99 (15) 202.420 21.350
16 11 Sini Siro DPB FIN 51.74 (22) 50.70 (16) 50.50 (17) 49.88 (11) 202.820 21.750
17 10 Marjan de Jong DPB INT 50.98 (19) 50.71 (17) 50.81 (20) 51.02 (17) 203.520 22.450
18 12 Anni Rinta-Keturi DPB FIN 50.89 (18) 50.82 (19) 50.73 (19) 51.80 (20) 204.240 23.170
19 9 Katarzyna Dela DPB POL 50.60 (16) 51.26 (23) 51.34 (22) 51.21 (18) 204.410 23.340
20 19 Frauke Douma DPB G-FR 51.06 (20) 51.14 (21) 51.69 (23) 51.49 (19) 205.380 24.310
21 1 Oda Kjaervik Østenstad DPB NOR 1:06.93 (24) 51.22 (22) 50.31 (16) 51.00 (16) 219.460 38.390
22 21 Vera Lou Gemser DPB G-FR 51.57 (21) 50.90 (20) 51.08 (21) 1:11.97 (23) 225.520 44.450
23 5 Tina Svensson DPB SWE 58.13 (23) 57.11 (24) 57.37 (24) 58.66 (21) 231.270 50.200
4 Elin Westlin DPB SWE 49.85 (13) 50.21 (13) 49.07 (12) DNF 149.130
                             
Jongens Pupillen B

Nr Dln Deelnemer Cat Club 500m   500m   500m   500m   Totaal Achter
                             
1 47 Sebas Diniz HPB NED 43.51 (1) 43.05 (1) 43.73 (1) 43.51 (1) 173.800
2 31 Dennis Lederer HPB GER 44.42 (2) 44.76 (2) 44.65 (2) 44.57 (2) 178.400 4.600
3 37 Thomas Nadalini HPB ITA 45.58 (3) 45.42 (3) 46.16 (7) 45.50 (3) 182.660 8.860
4 48 Olav Kooij HPB NED 46.08 (9) 45.66 (4) 45.83 (5) 45.70 (4) 183.270 9.470
5 44 Jeroen de Kroon HPB G-FR 45.93 (7) 45.89 (6) 45.73 (3) 45.81 (5) 183.360 9.560
6 33 Jakub Dymkowski HPB POL 45.88 (6) 45.84 (5) 45.80 (4) 45.94 (6) 183.460 9.660
7 27 Tobias Fløiten HPB NOR 45.78 (5) 46.08 (7) 45.93 (6) 46.38 (8) 184.170 10.370
8 41 Rik van Benthem HPB G-FR 45.74 (4) 46.25 (8) 46.32 (8) 46.68 (10) 184.990 11.190
9 43 Edgar Feenstra HPB G-FR 46.01 (8) 47.36 (13) 46.59 (10) 46.52 (9) 186.480 12.680
10 39 Ignaz Gschwentner HPB AUT 46.57 (11) 47.44 (14) 47.26 (14) 47.72 (14) 188.990 15.190
11 34 Ferenc Nijland HPB INT 47.04 (12) 47.30 (12) 47.18 (13) 48.21 (15) 189.730 15.930
12 32 Thorben Wellnitz HPB GER 55.86 (22) 46.69 (11) 46.37 (9) 46.84 (12) 195.760 21.960
13 40 Jan Gerbrandij HPB INT 49.23 (15) 49.56 (16) 49.75 (18) 49.38 (18) 197.920 24.120
14 46 Dyon Talsma HPB G-FR 49.21 (14) 50.03 (18) 49.57 (17) 50.08 (19) 198.890 25.090
15 38 Mattia Peghini HPB ITA 49.80 (17) 49.80 (17) 50.78 (21) 50.34 (20) 200.720 26.920
16 45 Jesse de Lange HPB G-FR 50.09 (18) 50.47 (19) 50.56 (20) 51.56 (21) 202.680 28.880
17 28 Gustav Sjöstedt Eriksson HPB SWE 51.35 (20) 51.16 (20) 50.06 (19) 51.59 (22) 204.160 30.360
18 36 Juuso Lehtonen HPB FIN 50.62 (19) 51.77 (22) 51.71 (22) 51.60 (23) 205.700 31.900
19 29 Måns Alkhagen HPB SWE 51.98 (21) 51.64 (21) 52.69 (23) 52.41 (24) 208.720 34.920
30 Bas Gierman HPB INT 46.10 (10) 46.43 (9) DQ 46.07 (7) 138.600
25 Kaspar Tveter HPB NOR DQ 46.66 (10) 46.59 (10) 46.75 (11) 140.000
42 Hessel van Berkum HPB G-FR 47.73 (13) DQ 46.67 (12) 47.20 (13) 141.600
26 Ola N. Isachsen HPB NOR 49.41 (16) DNF 48.55 (15) 48.69 (16) 146.650
35 Tuuka Soumalainen HPB FIN DQ 49.03 (15) 49.04 (16) 48.94 (17) 147.010
                             
Meisjes Pupillen A

Nr Dln Deelnemer Cat Club 500m   500m   500m   1000m   Totaal Achter
                             
1 71 Maud Lugters DPA NED 42.58 (1) 43.09 (1) 42.58 (1) 1:25.30 (1) 170.900
2 55 Kirsakal Pia-Leonie DPA GER 43.23 (2) 43.66 (4) 43.34 (2) 1:26.39 (2) 173.425 2.525
3 56 Michelle Günther DPA GER 43.99 (5) 43.69 (5) 43.63 (3) 1:27.46 (4) 175.040 4.140
4 72 Anna van den Bos DPA NED 44.24 (6) 43.47 (2) 44.28 (5) 1:26.97 (3) 175.475 4.575
5 65 Femke Kok DPA G-FR 43.95 (4) 43.50 (3) 43.80 (4) 1:28.96 (6) 175.730 4.830
6 63 Robin Groot DPA INT 43.94 (3) 44.25 (6) 44.47 (6) 1:27.73 (5) 176.525 5.625
7 69 Martine de Boer DPA G-FR 45.62 (7) 45.46 (7) 45.22 (7) 1:30.91 (7) 181.755 10.855
8 61 Frederica Maffei DPA ITA 45.63 (8) 45.47 (8) 45.68 (8) 1:31.90 (8) 182.730 11.830
9 50 Selma Bø Lysø DPA NOR 45.67 (9) 45.77 (9) 45.84 (10) 1:32.61 (10) 183.585 12.685
10 70 Thirza Sierdsma DPA G-FR 45.91 (10) 45.96 (10) 46.04 (11) 1:32.06 (9) 183.940 13.040
11 66 Margriet Bottema DPA G-FR 46.40 (12) 46.19 (11) 45.82 (9) 1:32.63 (11) 184.725 13.825
12 67 Marrit Fledderus DPA G-FR 46.33 (11) 46.86 (14) 46.20 (12) 1:34.67 (13) 186.725 15.825
13 57 Natalia Jabrzyk DPA POL 47.35 (18) 46.49 (12) 46.49 (13) 1:34.64 (12) 187.650 16.750
14 49 Camilla Kvamme DPA NOR 47.12 (14) 47.02 (16) 46.88 (14) 1:34.71 (14) 188.375 17.475
15 68 Hilde Noppert DPA G-FR 46.98 (13) 46.98 (15) 46.98 (15) 1:35.04 (15) 188.460 17.560
16 60 Iza Tejchman DPA POL 47.23 (16) 47.32 (17) 47.50 (16) 1:35.38 (16) 189.740 18.840
17 62 Ilaria Cotza DPA ITA 47.33 (17) 46.85 (13) 47.74 (17) 1:36.15 (17) 189.995 19.095
18 51 Trine Heian DPA NOR 47.22 (15) 47.34 (18) 47.77 (18) 1:39.44 (19) 192.050 21.150
19 64 Kim Talsma DPA INT 47.75 (19) 48.39 (21) 48.31 (19) 1:37.54 (18) 193.220 22.320
20 54 Clara Forslund DPA SWE 49.74 (21) 48.04 (20) 48.46 (20) 1:41.11 (20) 196.795 25.895
21 52 Katryn Dale DPA SWE 51.40 (22) 50.50 (22) 49.25 (21) 1:43.37 (21) 202.835 31.935
22 59 Paju Kilpeläinen DPA FIN 52.03 (23) 52.15 (23) 51.72 (22) 1:59.81 (23) 215.805 44.905
23 53 Emma Åkesson DPA SWE 53.37 (24) 53.54 (24) 53.43 (23) 1:52.82 (22) 216.750 45.850
58 Nikée Siemonsma DPA INT 47.86 (20) 47.40 (19) NS NS 95.260
                             
Jongens Pupillen A

Nr Dln Deelnemer Cat Club 500m   500m   500m   1000m   Totaal Achter
                             
1 81 Piotr Nalecki HPA POL 41.28 (2) 41.39 (1) 41.29 (1) 1:21.50 (2) 164.710
2 95 Jeremy Overheul HPA NED 41.06 (1) 41.84 (2) 41.61 (2) 1:21.45 (1) 165.235 0.525
3 74 Didrik Møller Nordal HPA NOR 41.39 (3) 42.02 (3) 41.92 (3) 1:23.62 (3) 167.140 2.430
4 96 Daan Gelling HPA NED 42.87 (4) 43.29 (6) 42.70 (5) 1:24.42 (4) 171.070 6.360
5 83 Jesse Nieminen HPA FIN 43.38 (7) 42.81 (4) 42.69 (4) 1:27.39 (6) 172.575 7.865
6 82 Sten Miljand HPA EST 43.37 (6) 43.27 (5) 43.58 (7) 1:28.11 (8) 174.275 9.565
7 79 Konstantin Götze HPA GER 44.10 (10) 43.95 (7) 44.11 (9) 1:28.00 (7) 176.160 11.450
8 80 Benedikt Triendl HPA GER 43.48 (8) 44.34 (8) 43.87 (8) 1:30.16 (11) 176.770 12.060
9 89 Rem de Hair HPA G-FR 44.00 (9) 44.40 (9) 45.36 (13) 1:30.66 (12) 179.090 14.380
10 87 Gabriel Odor HPA AUT 44.10 (10) 45.51 (13) 44.74 (11) 1:30.06 (10) 179.380 14.670
11 75 Daniel Thuv Eriksen HPA NOR 44.62 (12) 45.28 (11) 44.62 (10) 1:29.75 (9) 179.395 14.685
12 91 Harm Visser HPA G-FR 44.87 (13) 45.45 (12) 45.36 (13) 1:31.53 (13) 181.445 16.735
13 92 Hilco Krikke HPA G-FR 44.97 (15) 45.17 (10) 45.26 (12) 1:32.30 (14) 181.550 16.840
14 93 Steven Hooisma HPA G-FR 44.94 (14) 46.02 (14) 45.71 (16) 1:33.85 (16) 183.595 18.885
15 86 Nicola Nadalini HPA ITA 46.28 (17) 46.51 (16) 45.47 (15) 1:33.38 (15) 184.950 20.240
16 90 Guillaume Visser HPA G-FR 46.23 (16) 46.56 (17) 46.67 (19) 1:34.84 (17) 186.880 22.170
17 84 Jeremy Rouvali HPA FIN 46.59 (19) 46.36 (15) 46.33 (17) 1:37.89 (20) 188.225 23.515
18 94 Jurjen Brouwer HPA G-FR 46.95 (20) 46.80 (18) 47.48 (20) 1:36.15 (18) 189.305 24.595
19 85 Emanuel Moser HPA ITA 46.56 (18) 47.30 (19) 46.43 (18) 1:38.64 (21) 189.610 24.900
20 88 Jonas Henmar HPA DEN 49.21 (21) 48.13 (20) 48.36 (21) 1:36.79 (19) 194.095 29.385
21 78 Albin Ekensskär HPA SWE 49.41 (22) 50.20 (21) 50.29 (22) 1:39.22 (22) 199.510 34.800
22 77 David Lönnberg HPA SWE 51.05 (24) 51.58 (23) 51.40 (23) 2:12.33 (23) 220.195 55.485
23 73 Sander Eng Strand HPA NOR 43.17 (5) 1:37.13 (24) 43.22 (6) 1:26.62 (5) 226.830 62.120
76 Arvid Karlingsjö HPA SWE 50.65 (23) 50.55 (22) NS NS 101.200
                             
Meisjes Junioren C-1

Nr Dln Deelnemer Cat Club 500m   1000m   500m   1000m   Totaal Achter
                             
1 114 Femke Beuling DC1 G-FR 41.31 (1) 1:24.11 (1) 40.73 (1) 1:21.94 (1) 165.065
2 105 Karolina Bosiek DC1 POL 42.17 (3) 1:25.53 (2) 42.33 (2) 1:25.73 (3) 170.130 5.065
3 108 Karolina Gasecka DC1 POL 43.21 (4) 1:25.67 (3) 43.57 (5) 1:27.50 (5) 173.365 8.300
4 120 Naomi Verkerk DC1 NED 43.72 (5) 1:28.71 (7) 43.46 (4) 1:27.87 (7) 175.470 10.405
5 107 Lonneke Uneken DC1 INT 44.11 (7) 1:28.21 (4) 43.95 (6) 1:27.53 (6) 175.930 10.865
6 100 Erika Lindgren DC1 SWE 44.44 (11) 1:28.48 (6) 44.08 (7) 1:28.15 (8) 176.835 11.770
7 99 Ane By Farstad DC1 NOR 43.72 (5) 1:28.43 (5) 44.23 (8) 1:29.91 (11) 177.120 12.055
8 102 Janet Beers DC1 INT 44.18 (8) 1:29.07 (9) 44.80 (12) 1:27.49 (4) 177.260 12.195
9 112 Viktoria Schinnerl DC1 AUT 44.38 (10) 1:30.22 (11) 44.69 (11) 1:29.55 (10) 178.955 13.890
10 98 Ragne Wiklund DC1 NOR 44.96 (14) 1:28.75 (8) 45.40 (16) 1:29.28 (9) 179.375 14.310
11 103 Xenia Mühle DC1 GER 44.35 (9) 1:30.51 (12) 44.41 (9) 1:30.90 (12) 179.465 14.400
12 119 Rachelle van de Griek DC1 NED 41.49 (2) 1:48.54 (23) 42.54 (3) 1:23.89 (2) 180.245 15.180
13 104 Marie Saurler DC1 GER 44.90 (13) 1:29.69 (10) 45.23 (14) 1:31.00 (13) 180.475 15.410
14 97 Julie Nistad Samsonsen DC1 NOR 44.46 (12) 1:32.32 (13) 44.50 (10) 1:31.98 (14) 181.110 16.045
15 116 Laila van der Meer DC1 G-FR 45.32 (16) 1:34.25 (16) 45.03 (13) 1:32.00 (15) 183.475 18.410
16 115 Julia v.d. Meulen DC1 G-FR 45.37 (17) 1:35.84 (18) 45.26 (15) 1:33.57 (17) 185.335 20.270
17 111 Jasmin Güntert DC1 SUI 45.05 (15) 1:34.06 (15) 45.78 (17) 1:35.17 (18) 185.445 20.380
18 101 Moa Kronborg DC1 SWE 46.57 (19) 1:35.01 (17) 46.41 (20) 1:35.29 (19) 188.130 23.065
19 113 Marrit Bron DC1 G-FR 46.91 (21) 1:35.89 (19) 46.80 (21) 1:33.23 (16) 188.270 23.205
20 109 Virginia Vettor DC1 ITA 46.64 (20) 1:36.11 (20) 46.17 (19) 1:35.80 (21) 188.765 23.700
21 118 Karin Bootsma DC1 G-FR 47.89 (22) 1:36.47 (21) 47.15 (22) 1:35.75 (20) 191.150 26.085
22 106 Elizabeth Jogi DC1 EST 49.07 (24) 1:40.06 (22) 49.47 (23) 1:41.11 (22) 199.125 34.060
117 Inge Boersma DC1 G-FR 45.94 (18) 1:32.90 (14) 45.95 (18) DQ 138.340
110 Gloria Ioratti DC1 ITA 48.92 (23) NS NS NS 48.920
                             
Jongens Junioren C-1

Nr Dln Deelnemer Cat Club 500m   1000m   500m   1000m   Totaal Achter
                             
1 143 Jesse Stam HC1 NED 40.50 (1) 1:20.88 (1) 40.39 (1) 1:19.69 (1) 161.175
2 121 Isak Høyby HC1 NOR 41.11 (5) 1:20.91 (2) 40.98 (3) 1:20.60 (3) 162.845 1.670
3 129 Damian Zurek HC1 POL 40.86 (2) 1:21.72 (6) 40.70 (2) 1:22.73 (8) 163.785 2.610
4 136 Thomas van der Hoorn HC1 INT 41.34 (8) 1:21.33 (5) 41.59 (9) 1:21.54 (4) 164.365 3.190
139 Jens Hoekstra HC1 G-FR 40.87 (3) 1:21.85 (7) 41.42 (6) 1:22.30 (7) 164.365 3.190
6 122 Viktor Krumsvik HC1 NOR 41.87 (11) 1:21.28 (4) 42.14 (11) 1:19.95 (2) 164.625 3.450
7 127 Lukas Mann HC1 GER 41.62 (9) 1:20.93 (3) 41.63 (10) 1:21.87 (5) 164.650 3.475
8 144 Bent van den Berg HC1 NED 41.29 (6) 1:22.37 (8) 41.25 (4) 1:22.13 (6) 164.790 3.615
9 128 Maximilian Frenken HC1 GER 41.00 (4) 1:24.28 (11) 41.26 (5) 1:25.10 (12) 166.950 5.775
10 135 Damian Sawa HC1 POL 41.75 (10) 1:23.66 (10) 41.52 (8) 1:24.79 (11) 167.495 6.320
11 133 Francesco Betti HC1 ITA 41.33 (7) 1:25.17 (13) 41.47 (7) 1:25.73 (13) 168.250 7.075
12 140 Sam van Roosendaal HC1 G-FR 41.88 (12) 1:24.30 (12) 42.62 (12) 1:24.59 (10) 168.945 7.770
13 142 Jetze Jehannes de Boer HC1 G-FR 42.63 (14) 1:23.03 (9) 42.69 (13) 1:24.57 (9) 169.120 7.945
14 137 Sandor Feenstra HC1 G-FR 42.99 (16) 1:25.79 (14) 42.94 (15) 1:26.53 (15) 172.090 10.915
15 138 Daan Kiestra HC1 G-FR 42.61 (13) 1:26.35 (15) 42.72 (14) 1:27.72 (17) 172.365 11.190
16 141 Benno Timmenga HC1 G-FR 43.34 (17) 1:27.50 (16) 43.45 (16) 1:26.79 (16) 173.935 12.760
17 124 Max Sjöstedt-Eriksson HC1 SWE 46.18 (22) 1:31.76 (19) 45.81 (19) 1:29.84 (18) 182.790 21.615
18 126 Erik Decker HC1 SWE 45.63 (19) 1:32.36 (20) 45.80 (18) 1:30.72 (19) 182.970 21.795
19 125 Emil Jeppsson HC1 SWE 45.84 (21) 1:32.98 (21) 46.51 (21) 1:33.23 (22) 185.455 24.280
20 134 Pietro Sighel HC1 ITA 45.76 (20) 1:34.39 (22) 46.40 (20) 1:33.63 (23) 186.170 24.995
21 132 Aaro Rasilainen HC1 FIN 45.05 (18) 1:29.50 (17) 57.73 (23) 1:31.54 (21) 193.300 32.125
22 130 Markus Sarap HC1 EST 48.03 (23) 1:39.61 (23) 48.46 (22) 1:39.80 (24) 196.195 35.020
131 Joona Suomalainen HC1 FIN NS 1:31.19 (18) 44.80 (17) 1:31.00 (20) 135.895
123 Pal Myhren Kristensen HC1 NOR 42.74 (15) NS DNF 1:26.36 (14) 85.920
                             

results: www.akoopmans.nl
 
terug/back