IJsstadion Thialf
Vikingrace 2014
 
Datum: 07-03-2014 Eindklassement Afdruk:

Meisjes Junioren C-2

Nr Dln Deelnemer Cat Club 500m   1000m   500m   1500m   Totaal Achter
                             
1 162 Helga Drost DC2 G-FR 41.85 (1) 1:25.45 (4) 41.87 (1) 2:12.12 (3) 170.485
2 168 Vera Mallens DC2 NED 42.86 (4) 1:23.76 (2) 42.72 (6) 2:09.70 (1) 170.693 0.208
3 167 Arianna Pruisscher DC2 NED 43.02 (5) 1:23.64 (1) 42.48 (5) 2:10.75 (2) 170.903 0.418
4 151 Kimberly Günzel DC2 GER 42.42 (2) 1:24.92 (3) 42.31 (3) 2:13.64 (5) 171.736 1.251
5 166 Marijke Groenewoud DC2 G-FR 43.42 (6) 1:27.95 (6) 42.12 (2) 2:13.01 (4) 173.851 3.366
6 152 Anna Schreiter DC2 GER 42.72 (3) 1:28.09 (7) 42.32 (4) 2:21.30 (13) 176.185 5.700
7 163 Tanja Krikke DC2 G-FR 43.76 (7) 1:28.09 (7) 43.49 (7) 2:15.50 (8) 176.461 5.976
8 164 Annet Noppert DC2 G-FR 44.78 (10) 1:27.87 (5) 44.69 (11) 2:14.31 (7) 178.175 7.690
9 165 Amber van Benthem DC2 G-FR 44.63 (9) 1:29.15 (10) 43.97 (9) 2:16.24 (9) 178.588 8.103
10 153 Iga Kapruziak DC2 POL 45.25 (11) 1:28.88 (9) 44.74 (12) 2:18.42 (10) 180.570 10.085
11 150 Joanna Hajduk DC2 POL 45.38 (13) 1:31.44 (11) 44.97 (13) 2:20.52 (11) 182.910 12.425
12 161 Rosalie Jorritsma DC2 G-FR 44.11 (8) 1:42.98 (21) 43.53 (8) 2:14.03 (6) 183.806 13.321
13 154 Annemarie van der Wal DC2 INT 45.76 (14) 1:33.11 (12) 45.92 (15) 2:21.97 (14) 185.558 15.073
14 155 Katriina Keski-Opas DC2 FIN 45.35 (12) 1:34.19 (14) 44.59 (10) 2:26.77 (16) 185.958 15.473
15 160 Tuuli Vaher DC2 EST 47.12 (17) 1:34.35 (15) 46.58 (17) 2:25.84 (15) 189.488 19.003
16 158 Maddalena trentini DC2 ITA 46.69 (16) 1:34.10 (13) 47.10 (18) 2:27.34 (17) 189.953 19.468
17 159 Anita Agostini DC2 ITA 46.09 (15) 1:34.93 (16) 46.49 (16) 2:31.60 (20) 190.578 20.093
18 145 Maria Anspach Klippen DC2 NOR 48.54 (20) 1:38.40 (20) 48.56 (22) 2:28.35 (18) 195.750 25.265
19 146 KAtrine Haug DC2 NOR 48.55 (21) 1:37.98 (18) 48.34 (21) 2:30.64 (19) 196.093 25.608
20 156 Sanni Käsnänen DC2 FIN 48.98 (22) 1:38.38 (19) 49.31 (23) 2:32.08 (21) 198.173 27.688
21 157 Amalie Henmar DC2 DEN 54.21 (23) 1:47.43 (22) 52.87 (24) 2:47.45 (22) 216.611 46.126
149 Moa Fundell DC2 SWE 47.29 (19) 1:36.69 (17) 47.54 (20) DQ 143.175
147 Ingeborg Winther Storler DC2 NOR 47.19 (18) DNF 47.10 (18) 2:55.76 (23) 152.876
148 Vilma Gustafsson DC2 SWE NS NS 45.38 (14) 2:20.55 (12) 92.230
                             
Meisjes Junioren B-1

Nr Dln Deelnemer Cat Club 500m   1000m   500m   1500m   Totaal Achter
                             
1 210 Demi van Benthem DB1 G-FR 41.11 (1) 1:22.59 (1) 41.18 (1) 2:06.51 (1) 165.755
2 215 Lina Miedema DB1 NED 41.40 (2) 1:22.69 (2) 41.45 (2) 2:09.76 (2) 167.448 1.693
3 211 Freya Reitsma DB1 G-FR 41.71 (3) 1:24.45 (3) 42.22 (5) 2:11.69 (6) 170.051 4.296
4 216 Imke Brommer DB1 NED 41.82 (4) 1:25.06 (6) 42.22 (5) 2:11.06 (3) 170.256 4.501
5 199 Luise Nieke DB1 GER 42.00 (6) 1:25.20 (7) 42.01 (3) 2:12.48 (8) 170.770 5.015
6 201 Kaja Ziomek DB1 POL 41.83 (5) 1:24.65 (5) 42.33 (7) 2:14.55 (12) 171.335 5.580
7 205 Jamie Schelling DB1 INT 42.32 (8) 1:25.62 (9) 42.06 (4) 2:12.54 (9) 171.370 5.615
8 200 Pia-Marie Powik DB1 GER 42.31 (7) 1:24.45 (3) 42.99 (11) 2:11.81 (7) 171.461 5.706
9 206 Deborah Grisenti DB1 ITA 42.66 (9) 1:25.28 (8) 42.41 (8) 2:11.48 (5) 171.536 5.781
10 212 Judith Dam DB1 G-FR 43.38 (11) 1:25.83 (10) 42.58 (9) 2:11.38 (4) 172.668 6.913
11 214 Marijke Walstra DB1 G-FR 43.91 (13) 1:26.25 (11) 43.58 (12) 2:12.56 (10) 174.801 9.046
12 204 Eline Cox DB1 NOR 43.66 (12) 1:26.78 (12) 43.73 (13) 2:13.24 (11) 175.193 9.438
13 195 Carina Jagtøyen DB1 NOR 42.93 (10) 1:27.82 (13) 42.81 (10) 2:18.31 (16) 175.753 9.998
14 193 Camilla Wangen Evjevik DB1 NOR 44.51 (15) 1:29.06 (14) 43.77 (14) 2:17.86 (14) 178.763 13.008
15 194 Anna Mjøen Holstad DB1 NOR 44.62 (16) 1:29.14 (15) 44.18 (15) 2:19.18 (17) 179.763 14.008
16 213 Daphne Alderts DB1 G-FR 45.98 (21) 1:30.27 (16) 46.08 (20) 2:16.00 (13) 182.528 16.773
17 207 Noemi Bonazza DB1 ITA 44.45 (14) 1:30.98 (17) 44.80 (16) 2:23.47 (21) 182.563 16.808
18 197 Ida Hallberg DB1 SWE 45.57 (19) 1:31.09 (18) 45.62 (19) 2:18.25 (15) 182.818 17.063
19 198 Lianne Camies DB1 INT 44.96 (17) 1:34.21 (22) 44.94 (17) 2:20.79 (18) 183.935 18.180
20 196 Anne-Marie Lindqvist DB1 SWE 45.95 (20) 1:33.19 (19) 46.20 (21) 2:21.73 (19) 185.988 20.233
21 202 Vera Güntert DB1 SUI 45.56 (18) 1:33.98 (21) 45.53 (18) 2:26.87 (23) 187.036 21.281
22 209 Demi Sierdsma DB1 G-FR 46.52 (23) 1:33.54 (20) 46.77 (23) 2:23.16 (20) 187.780 22.025
23 208 Kristiine Kalev DB1 EST 46.51 (22) 1:34.79 (23) 46.52 (22) 2:25.91 (22) 189.061 23.306
24 203 Emilia Lounatvuori DB1 FIN 51.13 (24) 1:46.02 (24) 51.34 (24) 2:41.06 (24) 209.166 43.411
                             
Jongens Junioren C-2

Nr Dln Deelnemer Cat Club 500m   1000m   500m   1500m   Totaal Achter
                             
1 185 Tjerk de Boer HC2 G-FR 38.67 (1) 1:16.17 (1) 38.45 (2) 1:58.15 (1) 154.588
2 169 Allan Dahl Johansson HC2 NOR 38.90 (3) 1:17.07 (3) 38.88 (4) 1:58.21 (2) 155.718 1.130
3 180 Samuli Suomalainen HC2 FIN 38.69 (2) 1:17.88 (7) 38.82 (3) 2:01.31 (5) 156.886 2.298
4 192 Jeroen Steenbergen HC2 NED 39.47 (10) 1:17.15 (4) 39.26 (6) 1:59.39 (3) 157.101 2.513
5 191 Daan Baks HC2 NED 38.96 (4) 1:16.40 (2) 38.27 (1) 2:06.52 (16) 157.603 3.015
6 176 Nils Behlau HC2 GER 39.72 (13) 1:17.27 (5) 39.63 (9) 1:59.72 (4) 157.891 3.303
7 177 Gawel Oficjalski HC2 POL 39.05 (5) 1:19.25 (11) 38.96 (5) 2:01.61 (6) 158.171 3.583
8 175 Paul Galczinsky HC2 GER 39.11 (6) 1:18.62 (9) 39.29 (7) 2:02.34 (7) 158.490 3.902
9 171 Vetle Størseth Østmoe HC2 NOR 39.35 (8) 1:18.14 (8) 39.39 (8) 2:04.10 (13) 159.176 4.588
10 184 Stefan Haan HC2 AUT 39.29 (7) 1:18.86 (10) 39.77 (11) 2:06.09 (15) 160.520 5.932
11 170 Jonas Nordhøy Kristensen HC2 NOR 39.71 (12) 1:20.31 (13) 39.83 (12) 2:02.70 (8) 160.595 6.007
12 187 Jorne Jonkman HC2 G-FR 39.69 (11) 1:19.77 (12) 39.74 (10) 2:04.25 (14) 160.731 6.143
13 183 Jeffrey Rosanelli HC2 ITA 39.96 (14) 1:20.95 (15) 39.96 (13) 2:02.92 (9) 161.368 6.780
14 188 Jort Boomhouwer HC2 G-FR 40.32 (16) 1:20.56 (14) 40.35 (16) 2:03.06 (10) 161.970 7.382
15 181 Samuel Airey HC2 ROM 40.11 (15) 1:21.04 (17) 40.17 (15) 2:03.93 (11) 162.110 7.522
16 186 Jouke Wiebe Visser HC2 G-FR 40.40 (17) 1:21.02 (16) 40.04 (14) 2:03.95 (12) 162.266 7.678
17 182 Giacomo Dalsass HC2 ITA 40.44 (18) 1:22.37 (20) 40.41 (17) 2:08.24 (17) 164.781 10.193
18 179 Mathias Hauer HC2 AUT 41.11 (19) 1:21.87 (18) 41.03 (19) 2:08.54 (18) 165.921 11.333
19 178 Kermo Voitka HC2 EST 42.68 (21) 1:27.09 (21) 41.90 (20) 2:11.96 (20) 172.111 17.523
20 189 Erik van der Tol HC2 G-FR 44.61 (22) 1:27.83 (22) 44.50 (21) 2:11.56 (19) 176.878 22.290
21 172 Oskar Nilsson HC2 SWE 45.53 (23) 1:33.71 (23) 44.67 (22) 2:26.98 (21) 186.048 31.460
22 174 Gustav Arnell HC2 SWE 46.91 (24) 1:35.91 (24) 47.51 (23) 2:29.60 (22) 192.241 37.653
173 Patrick Dale HC2 SWE 41.74 (20) 1:22.21 (19) 40.99 (18) DQ 123.835
190 Niels Visser HC2 G-FR 39.39 (9) 1:17.82 (6) NS NS 78.300
                             
Meisjes Junioren B-2

Nr Dln Deelnemer Cat Club 500m   1500m   1000m   3000m   Totaal Achter
                             
1 263 Femke Markus DB2 NED 42.04 (6) 2:04.77 (1) 1:21.95 (1) 4:21.22 (1) 168.141
2 251 Loes Adegeest DB2 INT 42.00 (5) 2:05.73 (2) 1:22.06 (3) 4:24.53 (2) 169.028 0.887
3 264 Dione Voskamp DB2 NED 40.98 (1) 2:07.69 (3) 1:22.05 (2) 4:38.20 (6) 170.934 2.793
4 259 Iza Stekelenburg DB2 G-FR 41.77 (2) 2:07.71 (4) 1:23.02 (4) 4:31.78 (4) 171.146 3.005
5 252 Esther Kiel DB2 INT 41.93 (3) 2:09.50 (6) 1:23.36 (5) 4:29.84 (3) 171.749 3.608
6 248 Sylvie Zehmisch DB2 GER 42.92 (12) 2:09.44 (5) 1:23.96 (7) 4:33.01 (5) 173.547 5.406
7 257 Rosanne Fischer DB2 G-FR 42.85 (11) 2:11.30 (7) 1:24.64 (8) 4:42.25 (7) 175.977 7.836
8 249 Angelika Wojcik DB2 POL 41.95 (4) 2:12.10 (8) 1:23.78 (6) 4:48.72 (12) 175.993 7.852
9 258 Aniek Sikma DB2 G-FR 42.23 (7) 2:14.23 (10) 1:25.23 (9) 4:43.60 (9) 176.854 8.713
10 247 Lena Hochreiter DB2 GER 42.71 (9) 2:12.13 (9) 1:26.35 (10) 4:42.84 (8) 177.068 8.927
11 260 Merel Brunsmann DB2 G-FR 42.68 (8) 2:15.46 (11) 1:26.76 (11) 4:58.41 (18) 180.948 12.807
12 255 Laura de Candido DB2 ITA 44.36 (15) 2:15.51 (12) 1:27.76 (13) 4:50.55 (13) 181.835 13.694
13 254 Arianna Sighel DB2 ITA 44.20 (14) 2:18.62 (16) 1:28.73 (14) 4:44.98 (10) 182.267 14.126
14 244 Ella Erkman DB2 SWE 43.86 (13) 2:16.68 (13) 1:27.35 (12) 5:00.41 (19) 183.163 15.022
15 261 Berber Vonk DB2 G-FR 44.71 (16) 2:18.08 (15) 1:29.52 (17) 4:46.67 (11) 183.274 15.133
16 246 Lienke Bron DB2 INT 45.55 (21) 2:20.46 (17) 1:29.19 (15) 4:51.69 (14) 185.580 17.439
17 253 Anneke Dijkstra DB2 INT 45.19 (19) 2:17.74 (14) 1:31.04 (18) 4:55.56 (17) 185.883 17.742
18 245 Elin Fryckberg DB2 SWE 45.33 (20) 2:21.47 (18) 1:29.23 (16) 4:53.31 (15) 185.986 17.845
19 242 Caroline Farestveit DB2 NOR 46.40 (22) 2:22.27 (19) 1:32.59 (21) 4:55.53 (16) 189.373 21.232
20 256 Ingrid Hulzinga DB2 INT 45.13 (18) 2:25.05 (20) 1:31.17 (19) 5:18.24 (22) 192.105 23.964
21 262 Andrina Weerman DB2 G-FR 48.34 (23) 2:30.01 (22) 1:37.73 (23) 5:23.48 (23) 201.121 32.980
22 250 Femke van der Wolf DB2 INT 45.05 (17) 3:14.04 (23) 1:31.37 (20) 5:06.90 (20) 206.565 38.424
243 Marte Melvold DB2 NOR DQ 2:25.46 (21) 1:35.04 (22) 5:09.61 (21) 147.607
241 Martine Lilløy Bruun DB2 NOR 42.83 (10) NS NS NS 42.830
                             
Jongens Junioren B-1

Nr Dln Deelnemer Cat Club 500m   3000m   1000m   1500m   Totaal Achter
                             
1 239 Chris Huizinga HB1 NED 39.11 (10) 3:58.73 (1) 1:16.28 (4) 1:54.51 (1) 155.208
2 234 Niek Deelstra HB1 G-FR 37.54 (1) 4:13.02 (7) 1:15.17 (1) 1:56.13 (2) 156.005 0.797
3 240 Niels Delen HB1 NED 38.26 (4) 4:09.74 (5) 1:15.75 (2) 1:57.23 (3) 156.834 1.626
4 224 Jeremias mARX HB1 GER 38.63 (5) 4:09.41 (4) 1:16.86 (8) 1:58.80 (6) 158.228 3.020
5 232 Hanno Dahmen HB1 NED 38.73 (7) 4:12.78 (6) 1:16.68 (6) 1:57.90 (4) 158.500 3.292
6 223 Pascal Korb HB1 GER 38.64 (6) 4:13.30 (8) 1:16.73 (7) 1:58.33 (5) 158.664 3.456
7 217 Odin By Farstad HB1 NOR 38.21 (3) 4:14.48 (9) 1:16.17 (3) 2:00.06 (9) 158.728 3.520
8 227 Juho-Jaakko Yli-Ilkka HB1 FIN 38.13 (2) 4:15.85 (13) 1:16.61 (5) 1:59.06 (7) 158.762 3.554
9 218 Marius Bratli HB1 NOR 39.09 (8) 4:14.63 (11) 1:17.29 (9) 2:00.09 (10) 160.203 4.995
10 238 Marwin Talsma HB1 G-FR 41.08 (17) 4:08.48 (3) 1:19.38 (15) 2:00.41 (12) 162.319 7.111
11 225 Dawid Burzykowski HB1 POL 39.66 (11) 4:23.29 (17) 1:18.24 (11) 2:02.02 (14) 163.334 8.126
12 228 Antero Eskola HB1 FIN 39.09 (8) 4:25.61 (19) 1:19.37 (14) 2:02.70 (15) 163.943 8.735
13 220 Valdemar Bergentall HB1 SWE 39.93 (13) 4:24.93 (18) 1:19.05 (12) 2:04.36 (17) 165.063 9.855
14 229 Kaspar Kaljuvee HB1 EST 41.03 (16) 4:15.69 (12) 1:21.00 (18) 2:03.05 (16) 165.161 9.953
15 222 Wilhelm Ekensskär HB1 SWE 41.65 (18) 4:19.55 (14) 1:19.38 (15) 2:01.79 (13) 165.194 9.986
16 236 Thomas Schütz HB1 G-FR 40.09 (14) 4:22.29 (15) 1:19.13 (13) 2:06.24 (19) 165.450 10.242
17 237 Hendrik Poelstra HB1 G-FR 40.28 (15) 4:22.66 (16) 1:21.06 (19) 2:05.42 (18) 166.392 11.184
18 230 William Porta HB1 ITA 39.92 (12) 4:45.26 (23) 1:22.52 (20) 2:09.37 (20) 171.846 16.638
19 235 Bouwe Kuin HB1 G-FR 41.95 (19) 4:33.89 (20) 1:22.94 (21) 2:10.68 (21) 172.628 17.420
20 221 David Karlingsjö HB1 SWE 41.98 (20) 4:38.24 (21) 1:25.15 (22) 2:11.55 (22) 174.778 19.570
21 233 Tim van Benthem HB1 G-FR 43.60 (22) 4:43.57 (22) 1:28.94 (24) 2:17.00 (23) 180.997 25.789
22 231 Jacopo Gatainer HB1 ITA 42.70 (21) 5:01.32 (24) 1:27.37 (23) 2:19.31 (24) 183.041 27.833
219 Vetle Stangeland HB1 NOR DQ 4:08.20 (2) 1:18.07 (10) 1:59.21 (8) 120.137
226 Oliver Lindenskov HB1 DEN NS 4:14.51 (10) 1:19.94 (17) 2:00.24 (11) 122.468
                             
Jongens Junioren B-2

Nr Dln Deelnemer Cat Club 500m   3000m   1000m   1500m   Totaal Achter
                             
1 287 Marcel Bosker HB2 NED 38.64 (4) 3:55.61 (1) 1:14.23 (1) 1:53.30 (1) 152.789
2 288 Tom Kant HB2 NED 38.12 (3) 4:02.10 (2) 1:15.15 (2) 1:56.05 (2) 154.728 1.939
3 275 Tuomas Rahnasto HB2 FIN 38.93 (8) 4:09.96 (3) 1:16.64 (5) 1:57.61 (3) 158.113 5.324
4 271 Johannes Brunner HB2 GER 38.91 (7) 4:14.23 (7) 1:16.11 (4) 1:59.05 (4) 159.019 6.230
5 278 Francesco Tescari HB2 ITA 37.46 (1) 4:21.56 (10) 1:16.02 (3) 2:01.10 (9) 159.429 6.640
6 272 Lukas Reinhold HB2 GER 38.71 (5) 4:12.54 (5) 1:18.19 (10) 2:00.20 (7) 159.961 7.172
7 273 Marcel Drwiega HB2 POL 38.82 (6) 4:16.81 (8) 1:16.66 (6) 2:00.34 (8) 160.064 7.275
8 277 Philip Due Schmidt HB2 DEN 40.16 (12) 4:10.99 (4) 1:17.94 (8) 1:59.40 (5) 160.761 7.972
9 265 Bjørn Magnussen HB2 NOR 37.99 (2) 4:22.53 (12) 1:17.87 (7) 2:02.34 (11) 161.460 8.671
10 283 Jesper Koen HB2 G-FR 40.37 (14) 4:12.68 (6) 1:18.34 (11) 1:59.68 (6) 161.546 8.757
11 268 Oskar Gustafsson HB2 SWE 39.63 (11) 4:21.09 (9) 1:18.59 (12) 2:01.46 (10) 162.926 10.137
12 270 Konrad Radwanski HB2 POL 39.35 (9) 4:25.82 (14) 1:18.15 (9) 2:03.78 (12) 163.988 11.199
13 267 Kristian Scoland Reinton HB2 NOR 39.45 (10) 4:34.20 (17) 1:19.45 (13) 2:04.62 (13) 166.415 13.626
14 279 Matteo Pedraz HB2 ITA 40.25 (13) 4:28.98 (15) 1:20.45 (14) 2:05.94 (14) 167.285 14.496
15 282 Arjan Jonker HB2 G-FR 41.12 (15) 4:22.78 (13) 1:20.98 (15) 2:09.00 (16) 168.406 15.617
16 269 Björn Seifert HB2 SWE 41.67 (19) 4:21.69 (11) 1:22.24 (17) 2:07.27 (15) 168.828 16.039
17 285 Rodion Talman HB2 G-FR 41.63 (18) 4:34.66 (18) 1:21.46 (16) 2:09.68 (17) 171.362 18.573
18 284 Sverre Wagenaar HB2 G-FR 42.24 (20) 4:31.25 (16) 1:23.39 (18) 2:09.87 (18) 172.433 19.644
19 286 Sander Vellinga HB2 G-FR 41.17 (16) 4:41.14 (20) 1:24.82 (21) 2:12.85 (21) 174.719 21.930
20 281 Sietse Sinnema HB2 G-FR 42.64 (21) 4:38.14 (19) 1:24.73 (20) 2:11.04 (19) 175.041 22.252
21 276 Valle Viertola HB2 FIN 41.42 (17) 4:48.06 (22) 1:24.50 (19) 2:14.71 (22) 176.583 23.794
22 274 Mads Eriksen HB2 DEN 43.75 (22) 4:42.19 (21) 1:26.32 (22) 2:11.30 (20) 177.707 24.918
280 Randar Ivanov HB2 EST 44.80 (23) DQ 1:29.30 (24) 2:17.51 (23) 135.286
266 Kristian Eidsberget HB2 NOR DNF 5:10.75 (23) 1:29.27 (23) 2:17.98 (24) 142.419
                             

results: www.akoopmans.nl
 
terug/back