IJsstadion Thialf
Vikingrace 2015
 
Datum: 30-01-2015 Eindklassement Afdruk:

Meisjes Pupillen B

Nr Dln Deelnemer Cat Club 500m   500m   500m   500m   Totaal Achter
                             
1 23 Evelien Vijn DPB NED 46.23 (1) 46.39 (1) 45.84 (1) 46.00 (1) 184.460
2 9 Daria Kopacz DPB POL 47.00 (3) 47.18 (4) 46.95 (4) 46.28 (2) 187.410 2.950
3 14 Sascha Schenk DPB INT 47.07 (4) 47.07 (3) 46.28 (2) 47.16 (7) 187.580 3.120
4 7 Babett Unger DPB GER 47.42 (6) 47.06 (2) 47.42 (8) 46.69 (3) 188.590 4.130
5 24 Yael Prenger DPB NED 47.78 (7) 47.55 (5) 46.66 (3) 46.70 (4) 188.690 4.230
6 17 Nienke Stelma DPB G-FR 46.98 (2) 47.63 (6) 47.34 (7) 47.26 (8) 189.210 4.750
7 13 Katia Filippi DPB ITA 47.31 (5) 48.28 (9) 47.33 (6) 46.80 (5) 189.720 5.260
8 8 Alexa Kebschull DPB GER 47.86 (8) 48.05 (7) 47.32 (5) 46.88 (6) 190.110 5.650
9 11 Laura Kivioja DPB FIN 48.27 (9) 48.17 (8) 47.93 (9) 47.95 (9) 192.320 7.860
10 21 Ilse de Wolf DPB G-FR 48.38 (10) 48.73 (12) 48.57 (10) 48.96 (12) 194.640 10.180
11 18 Kim van der Werff DPB G-FR 48.71 (12) 48.54 (11) 48.90 (12) 49.09 (13) 195.240 10.780
12 4 Ramona Westerhuis DPB INT 48.43 (11) 48.91 (14) 48.90 (12) 50.06 (16) 196.300 11.840
13 1 Sarah Marie Sanderud DPB NOR 49.70 (15) 48.87 (13) 48.99 (14) 48.93 (11) 196.490 12.030
14 2 Julie Lu Saegrov Aske DPB NOR 49.41 (14) 49.74 (16) 49.30 (15) 49.25 (14) 197.700 13.240
15 20 Amber Duizendstraal DPB G-FR 50.02 (17) 49.48 (15) 48.71 (11) 49.79 (15) 198.000 13.540
16 22 Imke Valkenburg DPB G-FR 49.85 (16) 50.48 (17) 50.31 (16) 50.11 (17) 200.750 16.290
17 19 Lotte Marije Huitema DPB G-FR 51.09 (19) 51.31 (18) 51.13 (19) 50.54 (18) 204.070 19.610
18 5 Annika van Zelm DPB INT 51.93 (21) 51.74 (19) 51.08 (18) 51.06 (19) 205.810 21.350
19 3 Sara Natalie Skjaeret Berg DPB NOR 51.78 (20) 51.90 (21) 51.06 (17) 52.03 (22) 206.770 22.310
20 10 Jamilla Waayer DPB INT 52.13 (22) 51.84 (20) 52.36 (22) 51.20 (20) 207.530 23.070
21 6 Bianca van der Meer DPB INT 52.36 (23) 52.13 (22) 52.15 (21) 51.97 (21) 208.610 24.150
22 12 Enna Arvola DPB FIN 53.12 (24) 54.57 (23) 53.41 (23) 54.02 (24) 215.120 30.660
16 Yulia Telesh DPB G-NBL1 48.72 (13) 48.41 (10) DNF 48.81 (10) 145.940
15 Evgeniya Tereshonok DPB G-NBL1 51.08 (18) DQ 51.76 (20) 52.97 (23) 155.810
                             
Jongens Pupillen B

Nr Dln Deelnemer Cat Club 500m   500m   500m   500m   Totaal Achter
                             
1 47 Chris Fredriks HPB NED 44.59 (1) 44.87 (1) 44.72 (1) 43.81 (1) 177.990
2 48 Willard Reinders HPB NED 46.14 (3) 45.47 (2) 45.28 (2) 45.65 (3) 182.540 4.550
3 31 Gideon Hande HPB GER 45.63 (2) 46.07 (4) 45.90 (3) 45.76 (4) 183.360 5.370
4 35 Tudor Prisada HPB FIN 46.27 (4) 46.19 (5) 46.17 (5) 45.37 (2) 184.000 6.010
5 25 Birk Finnsto Refsaas HPB NOR 46.74 (6) 46.46 (6) 47.12 (6) 47.24 (7) 187.560 9.570
6 32 Manuel Zahringer HPB GER 47.68 (9) 46.97 (7) 47.27 (8) 47.35 (8) 189.270 11.280
7 43 Sverre Jonkman HPB G-FR 47.67 (8) 47.48 (9) 47.39 (9) 46.93 (6) 189.470 11.480
8 33 Igor Masalski HPB POL 47.87 (11) 48.44 (12) 48.28 (11) 48.28 (10) 192.870 14.880
9 26 Sondre Buer Asebo HPB NOR 48.14 (13) 48.39 (11) 48.25 (10) 48.24 (9) 193.020 15.030
10 36 Tuukka Suomalainen HPB FIN 48.26 (14) 48.79 (13) 48.28 (11) 48.64 (11) 193.970 15.980
11 28 Isac Forslund HPB SWE 48.02 (12) 49.05 (15) 48.32 (13) 48.94 (12) 194.330 16.340
12 37 Davide Osschemper HPB ITA 48.44 (15) 48.85 (14) 48.80 (16) 48.97 (13) 195.060 17.070
13 34 Nico Maier HPB AUT 49.35 (18) 49.22 (16) 48.79 (15) 49.00 (14) 196.360 18.370
14 29 Gustav Sjöstedt-Eriksson HPB SWE 49.75 (20) 50.17 (18) 48.44 (14) 49.40 (16) 197.760 19.770
15 44 Dedmer Bouma HPB G-FR 49.50 (19) 50.07 (17) 50.38 (20) 50.41 (20) 200.360 22.370
16 38 Nicki Rosanelli HPB ITA 50.32 (21) 52.20 (20) 50.57 (23) 50.21 (18) 203.300 25.310
17 45 Mads Kuiken HPB G-FR 49.25 (17) 1:00.63 (21) 49.17 (17) 49.80 (17) 208.850 30.860
18 40 Ilya Petrov HPB G-NBL1 50.58 (22) 1:00.98 (22) 50.39 (21) 50.35 (19) 212.300 34.310
19 30 Lukas Gulla HPB SWE 52.37 (23) 1:07.90 (23) 50.42 (22) 50.64 (22) 221.330 43.340
20 39 Makar Ponkratenkov HPB G-NBL1 47.71 (10) 47.80 (10) 1:36.19 (24) 46.67 (5) 238.370 60.380
41 Michiel de Jong HPB G-FR 46.27 (4) 45.97 (3) 45.95 (4) DQ 138.190
42 Gert Wierda HPB G-FR 47.26 (7) 47.29 (8) 47.12 (6) DNF 141.670
46 Luke ten Klooster HPB G-FR 48.88 (16) DQ 49.26 (18) 49.16 (15) 147.300
27 Joren Sleeking HPB NOR DQ 50.96 (19) 49.54 (19) 50.61 (21) 151.110
                             
Meisjes Pupillen A

Nr Dln Deelnemer Cat Club 500m   500m   500m   1000m   Totaal Achter
                             
1 71 Debby Behr DPA NED 42.74 (1) 43.06 (1) 43.04 (1) 1:26.54 (1) 172.110
2 56 Victoria Stirnemann DPA GER 44.15 (2) 44.62 (4) 44.13 (2) 1:28.72 (3) 177.260 5.150
3 55 Jette Murr DPA GER 44.82 (3) 44.37 (2) 44.23 (3) 1:30.16 (5) 178.500 6.390
4 65 Henny de Vries DPA G-FR 45.60 (5) 45.15 (6) 44.60 (5) 1:29.76 (4) 180.230 8.120
5 62 Laura Peveri DPA ITA 45.17 (4) 45.01 (5) 45.58 (8) 1:32.34 (7) 181.930 9.820
6 66 Myrthe de Boer DPA G-FR 45.63 (6) 45.58 (7) 45.54 (7) 1:30.97 (6) 182.235 10.125
7 58 Kristina Burmistrova DPA G-NBL1 45.79 (7) 45.60 (8) 45.10 (6) 1:34.62 (10) 183.800 11.690
8 51 Gina Engerbraten DPA NOR 46.11 (8) 46.32 (9) 46.32 (10) 1:35.75 (12) 186.625 14.515
9 67 Vera Lou Gemser DPA G-FR 46.95 (13) 46.45 (10) 46.53 (12) 1:33.68 (8) 186.770 14.660
10 50 Tina Hauger Brufldt DPA NOR 46.37 (9) 47.09 (12) 46.44 (11) 1:35.68 (11) 187.740 15.630
11 49 Malin Overjordet DPA NOR 46.77 (10) 47.23 (14) 47.32 (15) 1:34.37 (9) 188.505 16.395
12 59 Sini Siro DPA FIN 46.84 (12) 47.17 (13) 45.80 (9) 1:38.28 (17) 188.950 16.840
13 63 Jade Holborough-Kerkvliet DPA G-GR1 46.78 (11) 47.39 (15) 46.81 (14) 1:36.92 (15) 189.440 17.330
14 57 Oliwia Románska DPA POL 48.54 (18) 47.07 (11) 46.73 (13) 1:35.99 (13) 190.335 18.225
15 69 Marjan de Jong DPA G-FR 47.47 (14) 47.73 (16) 48.00 (18) 1:37.95 (16) 192.175 20.065
16 68 Tessa Winter DPA G-FR 48.02 (16) 48.47 (18) 47.60 (17) 1:36.40 (14) 192.290 20.180
17 61 Anna Avi DPA ITA 47.95 (15) 48.37 (17) 47.55 (16) 1:41.05 (20) 194.395 22.285
18 64 Anna Petutschnigg DPA AUT 48.22 (17) 48.56 (19) 48.68 (19) 1:38.29 (18) 194.605 22.495
19 70 Laura Ganzevoort DPA G-FR 49.81 (20) 49.12 (20) 49.20 (20) 1:41.01 (19) 198.635 26.525
20 60 Anni Rinta-Keturi DPA FIN 48.86 (19) 49.28 (21) 49.55 (21) 1:42.54 (21) 198.960 26.850
21 52 Sonja Palm DPA SWE 51.80 (21) 51.47 (22) 51.43 (22) 1:47.69 (22) 208.545 36.435
22 54 Tove Astrom DPA SWE 51.88 (22) 54.42 (24) 52.25 (23) 1:47.87 (23) 212.485 40.375
23 53 Tina Svensson DPA SWE 53.69 (23) 54.10 (23) 54.17 (24) 1:49.89 (24) 216.905 44.795
72 Michelle van den Hoek DPA NED DQ 44.41 (3) 44.24 (4) 1:28.60 (2) 132.950
                             
Jongens Pupillen A

Nr Dln Deelnemer Cat Club 500m   500m   500m   1000m   Totaal Achter
                             
1 95 Sebas Diniz HPA NED 41.53 (1) 41.69 (1) 41.13 (1) 1:22.29 (1) 165.495
2 79 Dennis Lederer HPA GER 41.89 (2) 42.17 (2) 41.98 (2) 1:23.47 (2) 167.775 2.280
3 78 Stefan Westenbroek HPA INT 42.74 (3) 43.53 (6) 42.11 (3) 1:26.13 (5) 171.445 5.950
4 80 Tim Buschgens HPA GER 42.77 (4) 43.26 (3) 42.64 (4) 1:26.58 (7) 171.960 6.465
5 96 Olav Kooij HPA NED 43.38 (6) 43.31 (4) 43.44 (7) 1:25.78 (4) 173.020 7.525
6 75 Tobias Floiten HPA NOR 43.37 (5) 43.85 (8) 43.43 (6) 1:24.94 (3) 173.120 7.625
7 73 Fredrik Grue Maelen HPA NOR 43.48 (7) 43.45 (5) 43.13 (5) 1:26.30 (6) 173.210 7.715
8 89 Jeroen de Kroon HPA G-FR 43.78 (9) 44.02 (9) 43.54 (8) 1:26.73 (8) 174.705 9.210
9 88 Maciej Wolniewicz HPA POL 44.27 (12) 44.27 (11) 43.92 (9) 1:28.30 (10) 176.610 11.115
10 74 Sander Eitrem HPA NOR 45.22 (15) 45.38 (14) 45.05 (14) 1:27.47 (9) 179.385 13.890
91 Edgar Feenstra HPA G-FR 44.67 (14) 44.89 (13) 44.76 (13) 1:30.13 (11) 179.385 13.890
12 90 Rik van Benthem HPA G-FR 44.14 (10) 44.71 (12) 44.26 (12) 1:32.97 (14) 179.595 14.100
13 87 Ignaz Gschwentner HPA AUT 44.41 (13) 45.73 (15) 45.19 (15) 1:32.00 (12) 181.330 15.835
14 94 Jesse de Lange HPA G-FR 46.73 (17) 46.45 (16) 46.44 (16) 1:32.86 (13) 186.050 20.555
15 93 Jan Gerbrandij HPA G-FR 47.95 (19) 46.94 (17) 47.15 (17) 1:33.02 (15) 188.550 23.055
16 81 Jakub Dymkowski HPA POL 43.59 (8) 43.77 (7) 44.21 (11) 1:56.16 (23) 189.650 24.155
17 86 Matteo Ambrosini HPA ITA 47.43 (18) 47.73 (18) 47.31 (19) 1:36.23 (16) 190.585 25.090
18 83 Petteri Lehtinemi HPA FIN 46.61 (16) 47.74 (19) 47.26 (18) 1:40.25 (17) 191.735 26.240
19 92 Dyon Talsma HPA G-FR 48.76 (20) 49.91 (20) 48.52 (20) 1:40.76 (18) 197.570 32.075
20 76 Leo Nilzen HPA SWE 50.69 (22) 50.62 (21) 50.48 (22) 1:43.66 (21) 203.620 38.125
21 77 Anton Soderberg HPA SWE 51.67 (23) 52.12 (23) 50.57 (23) 1:43.10 (20) 205.910 40.415
22 82 Ivan Vodianicki HPA G-NBL1 1:14.55 (24) 51.61 (22) 51.41 (24) 1:44.27 (22) 229.705 64.210
85 Thomas Nadalini HPA ITA 44.23 (11) 44.09 (10) 44.03 (10) DQ 132.350
84 Eetu Kasnanen HPA FIN 48.87 (21) DQ 49.55 (21) 1:40.79 (19) 148.815
                             
Meisjes Junioren C-1

Nr Dln Deelnemer Cat Club 500m   1000m   500m   1000m   Totaal Achter
                             
1 119 Maud Lugters DC1 NED 41.64 (2) 1:23.95 (1) 41.76 (2) 1:22.73 (1) 166.740
2 113 Femke Kok DC1 G-FR 41.38 (1) 1:24.72 (3) 41.64 (1) 1:24.38 (3) 167.570 0.830
3 112 Robin Groot DC1 INT 42.29 (3) 1:24.51 (2) 42.44 (4) 1:23.95 (2) 168.960 2.220
4 103 Pia-Leonie Kirsakal DC1 GER 42.29 (3) 1:25.56 (6) 42.37 (3) 1:25.07 (5) 169.975 3.235
5 104 Kristin Meyer DC1 GER 43.21 (6) 1:25.21 (4) 42.89 (5) 1:25.36 (6) 171.385 4.645
6 120 Anna van den Bos DC1 NED 43.06 (5) 1:25.31 (5) 43.54 (6) 1:25.00 (4) 171.755 5.015
7 117 Margriet Bottema DC1 G-FR 43.96 (7) 1:27.47 (7) 44.18 (8) 1:26.25 (7) 175.000 8.260
8 118 Thirza Sierdsma DC1 G-FR 44.12 (8) 1:29.51 (11) 43.77 (7) 1:28.29 (8) 176.790 10.050
9 114 Hilde Noppert DC1 G-FR 44.95 (13) 1:28.41 (8) 44.87 (11) 1:28.29 (8) 178.170 11.430
10 110 Silvia Federico DC1 ITA 44.54 (10) 1:29.93 (12) 44.32 (9) 1:29.50 (11) 178.575 11.835
11 105 Natalia Jabrzyk DC1 POL 44.31 (9) 1:30.44 (15) 44.81 (10) 1:29.59 (13) 179.135 12.395
12 108 Izabella Tejchman DC1 POL 44.67 (11) 1:30.09 (13) 44.89 (12) 1:29.47 (10) 179.340 12.600
13 116 Marrit Fledderus DC1 G-FR 45.13 (14) 1:29.44 (10) 45.27 (14) 1:29.98 (14) 180.110 13.370
14 109 Anna Boersma DC1 INT 45.39 (15) 1:29.26 (9) 45.53 (15) 1:31.67 (17) 181.385 14.645
15 97 Camilla Kvamme DC1 NOR 45.86 (16) 1:30.16 (14) 46.04 (18) 1:29.52 (12) 181.740 15.000
16 98 Selma Bø Lysø DC1 NOR 46.31 (19) 1:32.84 (16) 45.97 (17) 1:31.37 (16) 184.385 17.645
17 99 Trine Heian DC1 NOR 46.13 (17) 1:35.66 (18) 46.16 (19) 1:34.09 (18) 187.165 20.425
18 102 Clara Forslund DC1 SWE 46.20 (18) 1:35.67 (19) 45.74 (16) 1:37.87 (19) 188.710 21.970
19 115 Nikée Siemonsma DC1 G-FR 44.73 (12) 1:51.50 (24) 45.06 (13) 1:31.17 (15) 191.125 24.385
20 107 Paju Kilpeläinen DC1 FIN 47.30 (21) 1:39.22 (20) 46.40 (20) 1:38.20 (20) 192.410 25.670
21 101 Johanna Lindqvist DC1 SWE 51.38 (24) 1:40.67 (21) 50.78 (22) 1:41.04 (21) 203.015 36.275
22 100 Katryn Dale DC1 SWE 50.39 (22) 1:43.84 (22) 50.06 (21) 1:43.37 (22) 204.055 37.315
23 106 Inka Koivisto DC1 FIN 51.24 (23) 1:45.02 (23) 51.04 (23) 1:47.96 (23) 208.770 42.030
111 Angelina Voronec DC1 G-NBL1 46.85 (20) 1:35.39 (17) DNF NS 94.545
                             
Jongens Junioren C-1

Nr Dln Deelnemer Cat Club 500m   1000m   500m   1000m   Totaal Achter
                             
1 143 Daan Kool HC1 NED 39.02 (1) 1:18.71 (1) 38.95 (1) 1:17.68 (1) 156.165
2 144 Raoul van Aken HC1 NED 39.95 (2) 1:19.99 (3) 39.90 (2) 1:19.70 (4) 159.695 3.530
3 121 Sander Eng Strand HC1 NOR 40.48 (4) 1:19.27 (2) 40.50 (4) 1:19.17 (2) 160.200 4.035
4 132 Daan Gelling HC1 INT 40.28 (3) 1:20.12 (4) 39.92 (3) 1:20.03 (5) 160.275 4.110
5 127 Konstantin Götze HC1 GER 41.07 (6) 1:20.84 (6) 40.95 (6) 1:19.65 (3) 162.265 6.100
6 122 Didrik Møller Nordal HC1 NOR 41.49 (8) 1:21.61 (8) 41.41 (10) 1:21.52 (7) 164.465 8.300
7 131 Jesse Nieminen HC1 FIN 41.12 (7) 1:24.20 (11) 40.67 (5) 1:22.72 (9) 165.250 9.085
8 124 Roman Miahcalu HC1 POL 41.59 (9) 1:24.39 (12) 41.35 (9) 1:22.88 (10) 166.575 10.410
9 123 Daniel Thuv Eriksen HC1 NOR 42.30 (12) 1:23.72 (9) 41.97 (13) 1:23.40 (12) 167.830 11.665
10 138 Hilco Krikke HC1 G-FR 42.04 (10) 1:24.77 (13) 42.33 (14) 1:22.45 (8) 167.980 11.815
11 137 Harm Visser HC1 G-FR 42.78 (14) 1:23.82 (10) 41.96 (12) 1:23.33 (11) 168.315 12.150
12 128 Niklas Kurzmann HC1 GER 42.16 (11) 1:26.11 (15) 41.84 (11) 1:25.42 (14) 169.765 13.600
13 139 Rem de Hair HC1 G-FR 42.70 (13) 1:24.91 (14) 42.91 (15) 1:24.43 (13) 170.280 14.115
14 140 Jur Veenje HC1 G-FR 43.20 (16) 1:26.23 (16) 42.92 (16) 1:26.17 (16) 172.320 16.155
15 134 Nicola Nadalini HC1 ITA 43.38 (17) 1:26.67 (17) 43.29 (17) 1:25.72 (15) 172.865 16.700
16 141 Steven Hooisma HC1 G-FR 43.19 (15) 1:27.69 (18) 43.75 (18) 1:29.41 (18) 175.490 19.325
17 142 Guillaume Visser HC1 G-FR 44.59 (19) 1:29.70 (19) 44.40 (20) 1:31.35 (20) 179.515 23.350
18 136 Jonas Henmar HC1 DEN 45.35 (20) 1:31.06 (22) 44.77 (21) 1:29.31 (17) 180.305 24.140
19 126 Albin Erkenskär HC1 SWE 46.16 (21) 1:30.82 (21) 46.13 (22) 1:30.47 (19) 182.935 26.770
20 133 Emanuel Moser HC1 ITA 44.24 (18) 1:30.42 (20) 44.25 (19) 2:02.25 (23) 194.825 38.660
21 125 David Lönnberg HC1 SWE 48.15 (23) 1:39.57 (24) 48.63 (24) 1:39.18 (21) 196.155 39.990
22 130 Aleksandr Kalinov HC1 G-NBL1 47.77 (22) 1:37.20 (23) 47.40 (23) 1:44.79 (22) 196.165 40.000
129 Piotr Nalecki HC1 POL DQ 1:20.21 (5) 41.15 (8) 1:20.16 (6) 121.335
135 Gabriel Odor HC1 AUT 40.69 (5) 1:21.41 (7) 41.02 (7) DQ 122.415
                             

results: www.akoopmans.nl
 
terug/back