Baseball Scores,
Standings & Stats 2007

Compiled and Copyright © 1997-2007 by Marco Stoovelaar

Welkom...
...op de OfficiŰle Site van Grand Slam * Stats & News, het enige statistische bulletin in Nederland, dat geheel gewijd is aan de Hoofdklasse Honkbal en Softbal.

Dit is de Honkbal sectie. Er zijn nog twee andere secties:
Grand Slam * Stats & News Softbal Dames
Grand Slam * Stats & News Softbal Heren

Honkbal & Softbal Headlines

Tijdens de competitie worden de wedstrijden, standen en statistieken zo snel als mogelijk bijgewerkt.

Laatste update: 7 oktober 2007

Welcome...
...on the Official Site of Grand Slam * Stats & News, the only statistical bulletin in The Netherlands dedicated to the Dutch Major League Baseball and Softball.

You're now in the Baseball section. There are two more sections:
Grand Slam * Stats & News Softball Women
Grand Slam * Stats & News Softball Men

Baseball & Softball Headlines

During the regular season games, standings and statistics will be updated as quickly as possible.

Last update: October 7, 2007


Index
Eindstanden & Statistieken
Final Standings & Statistics


HOOFDKLASSE HONKBAL 2007
DUTCH MAJOR LEAGUE BASEBALL 2007
HOOFDKLASSE / MAJOR LEAGUE
(Competitie begonnen op zaterdag 14 april; afgesloten op dinsdag 28 augustus)
(Regular Season opened on Saturday, April 14; ended on Tuesday, August 28)
EINDSTAND
FINAL STANDINGS
GWLTPNTGBPCT.RUNSOPPHOMEROADDAYNIGHTSTREAK
1CORENDON KINHEIM (HB08) (PO) (A)40337-66-.82530910316 - 417 - 323 - 510 - 2W 14
2DOOR NEPTUNUS (HB08) (PO) (A#)403271650,5.8132489715 - 4 - 117 - 319 - 3 - 113 - 4W 9
3KONICA MINOLTA PIONIERS(H08)(A#)(PO)40221714510,5.56318317111 - 911 - 8 - 112 - 1410 - 3 - 1W 1
4AMSTERDAM PIRATES (HB08) (A#) (PO)40211814311,5.5382072019 - 10 - 112 - 814 - 16 - 17 - 2L 1
5MR. COCKER HCAW (A#) (HB08) (PO#)40172213515,5.4381632199 - 118 - 11 - 116 - 15 - 11 - 7L 1
6ADO (A#) (PO#) (HB08)40152413117,5.3881402397 - 138 - 11 - 112 - 14 - 13 - 10L 3
7SPARTA/FEYENOORD (A#) (PO#) (HK08)40132522819.3501722055 - 14 - 18 - 11 - 19 - 19 - 14 - 6 - 1W 1
8MEDIAMONKS RCH (A#) (PO#) (C)40122712520,5.3131402375 - 14 - 17 - 1310 - 19 - 12 - 8L 1
9INSTANT HOLLAND ALMERE (A#)(PO#)(B)401129-2222.2751362256 - 145 - 155 - 156 - 14L 14
Uitslagen | Programma | Startende Werpers | Line Scores & Box Scores | Statistieken | Team Rosters
Scores | Schedule | Pitching Assignments | Line Scores & Box Scores | Statistical Leaders | Team Rosters
Comp. van 40 wedstrijden | 40-game scheduleResultaten oefenseizoen | Results Exhibition Season
Geen wedstrijden worden vastgesteld in de periode van 23 juli t/m 12 augustus (USA Series, World Port Tournament) en van
3 t/m 16 september (Europees Kampioenschap in Spanje)
No games are scheduled between July 23 through August 12 (USA Series, World Port Tournament) and September 3-16
(European Championships in Spain)
(PO) - top-vier plaatst zich voor best-of-five Play-Offs | (PO) - top-four qualifies for best-of-five Play-Offs
(PO#) - uitgeschakeld voor Play-Offs | (PO#) eliminated for Play-Offs
(A) - ploeg op eerste plaats wint de KNBSB Beker en kwalificeert zich voor de CupWinners Cup 2008
(A) - team in first place wins KNBSB Cup and qualifies for CupWinners Cup 2008
(A#) - uitgeschakeld voor eerste plaats | (A#) eliminated for first place
(HK08) - zeker van plaats in Hoofdklasse 2008 | secured spot in Major League 2008
(B) - ploeg op negende plaats degradeert naar de Eerste Klasse | (B) - team in ninth place relegates to the First Division
(C) - ploeg op achtste plaats speelt best-of-five Play-Off vs. kampioen Eerste Klasse A om ÚÚn plaats in Hoofdklasse 2008
(C) - team in eighth place plays best-of-five Play-Off vs. champion First Division A for one spot in 2008 Major League
Corendon Kinheim is regerend landskampioen | Corendon Kinheim is defending Dutch champion

HOOFDKLASSE / MAJOR LEAGUE PLAY-OFFS
(Best-of-five Play-off begonnen op donderdag 20 september; afgesloten op zondag 30 september)
(Best-of-five Play-Off opened on Thursday, September 20; ended on Sunday, September 30)
STAND nr. 1 vs. nr. 4
STANDINGS nr. 1 vs. nr. 4
GWLPNTGBPCT.RUNSOPPHOMEROADDAYNIGHTSTREAK
1CORENDON KINHEIM (nr. 1) (*)5326-.60025232 - 11 - 12 - 21 - 0W 1
2AMSTERDAM PIRATES (nr. 4) 52341.40023251 - 11 - 22 - 20 - 1L 1
(*) - geplaatst voor Holland Series | (*) - qualifies for Holland Series
(Best-of-five Play-off begonnen op donderdag 20 september; afgesloten op zondag 23 september)
(Best-of-five Play-Off opened on Thursday, September 20; ended on Sunday, September 23)
EINDSTAND nr. 2 vs. nr. 3
FINAL STANDINGS nr. 2 vs. nr. 3
GWLPNTGBPCT.RUNSOPPHOMEROADDAYNIGHTSTREAK
1KONICA MINOLTA PIONIERS (nr. 3) (*)33-6-1.0001241 - 02 - 02 - 01 - 0W 3
2DOOR NEPTUNUS (nr. 2) 3-303.0004120 - 20 - 10 - 20 - 1L 3
(*) - geplaatst voor Holland Series | (*) - qualifies for Holland Series
Corendon Kinheim is regerend landskampioen | Corendon Kinheim is defending Dutch champion

PROMOTIE/DEGRADATIE PLAY-OFF / PROMOTION/RELEGATION PLAY-OFF
(Best-of-five Promotie/Degradatie Play-Off niet gespeeld)
(Best-of-five Promotion/Relegation Play-Off not played)
STAND
STANDINGS
GWLTPNTGBPCT.RUNSOPPHOMEROADDAYNIGHTSTREAK
1 MEDIAMONKS RCH (nr. 8 HK) (*)----0-.000000 - 00 - 00 - 00 - 0
2 ROBUR '58 (nr. 1 1K)----0-.000000 - 00 - 00 - 00 - 0
(*) - speelt in Hoofdklasse 2008, omdat Robur '58 geen gebruik maakt van deze Play-Offs
(*) - plays in Dutch big league 2008, as Robur '58 didn't opt to play in this Play-Off

HOOFDKLASSE / MAJOR LEAGUE HOLLAND SERIES
(Best-of-five Holland Series begonnen op donderdag 4 oktober; afgesloten op zondag 7 oktober)
(Best-of-five Holland Series opened on Thursday, October 4; ended on Sunday, October 7)
EINDSTAND
FINAL STANDINGS
GWLPNTGBPCT.RUNSOPPHOMEROADDAYNIGHTSTREAK
1 CORENDON KINHEIM (*)
WINNAAR nr. 1 vs. nr. 4
33-6-1.0001582 - 01 - 02 - 01 - 0W 3
2 KONICA MINOLTA PIONIERS
WINNAAR nr. 2 vs. nr. 3
3-303.0008150 - 10 - 20 - 20 - 1L 3
(*) - Corendon Kinheim landskampioen | (*) - Corendon Kinheim Dutch champion
Corendon Kinheim was regerend landskampioen | Corendon Kinheim was defending Dutch champion


Uitslagen / Scores

Zaterdag 28 juli / Saturday, July 28
USAvs.Nederland14-0Line Score, Box Score & Verslag
Zondag 29 juli / Sunday, July 29
Nederlandvs.USA1-2Line Score, Box Score & Verslag
USAvs.Nederland3-9Line Score, Box Score & Verslag
Donderdag 2 t/m Zondag 12 augustus / Thursday, August 2 - Sunday, August 12
11e Eneco World Port TournamentOfficial Website WPT
Dinsdag 4 september / Tuesday, September 4
Spanjevs.Nederland0-5Line Score, Box Score & Verslag
Vrijdag 7 t/m zondag 16 september / Friday, September 7 - Sunday, September 16
Europees Kampioenshap - Olympisch Kwalificatie Toernooi
European Baseball Championships - Olympic Qualifying Tournament
Barcelona, Sant Boi de Llobregat, Viladecans (Spanje / Spain)
Donderdag 20 september / Thursday, September 20
Best-of-Five Play-Offs, Game One
Kinheim (nr. 1)vs.Amsterdam Pirates (nr. 4)6-5Line Score, Box Score & Verslag
Neptunus (nr. 2)vs.Hoofddorp Pioniers (nr. 3)1-3Line Score, Box Score & Verslag
Zaterdag 22 september / Saturday, September 22
Best-of-Five Play-Offs, Game Two
Amsterdam Pirates (nr. 4)vs.Kinheim (nr. 1)1-8Line Score, Box Score & Verslag
Hoofddorp Pioniers (nr. 3)vs.Neptunus (nr. 2)5-0Line Score, Box Score & Verslag
Zondag 23 september / Sunday, September 23
Best-of-Five Play-Offs, Game Three
Kinheim (nr. 1)vs.Amsterdam Pirates (nr. 4)6-11Line Score, Box Score & Verslag
Neptunus (nr. 2)vs.Hoofddorp Pioniers (nr. 3)3-4Line Score, Box Score & Verslag
(Pioniers geplaatst voor de Holland Series / Pioniers qualifies for the Holland Series)
Zaterdag 29 september / Saturday, September 29
Best-of-Five Play-Offs, Game Four
Amsterdam Pirates (nr. 4)vs.Kinheim (nr. 1)5-1Line Score, Box Score & Verslag
Zondag 30 september / Sunday, September 30
Best-of-Five Play-Offs, Game Five
Kinheim (nr. 1)vs.Amsterdam Pirates (nr. 4)4-1Line Score, Box Score & Verslag
(Kinheim geplaatst voor de Holland Series / Kinheim qualifies for the Holland Series)
Donderdag 4 oktober / Thursday, October 4
Best-of-Five Holland Series, Game One
Kinheimvs.Hoofddorp Pioniers7-4Line Score, Box Score & Verslag
Zaterdag 6 oktober / Saturday, October 6
Best-of-Five Holland Series, Game Two
Hoofddorp Pioniersvs.Kinheim3-4 (13)Line Score, Box Score & Verslag
Zondag 7 oktober / Sunday, October 7
Best-of-Five Holland Series, Game Three
Kinheimvs.Hoofddorp Pioniers4-1Line Score, Box Score & Verslag
(Kinheim landskampioen 2007 / Kinheim Dutch champion 2007)
(Einde van de Holland Series / End of the Holland Series)
(Einde van het seizoen 2007 / End of the 2007 season)

Compleet Overzicht 2007 Line Scores, Box Scores, Speelschema
Complete Overview 2007 Line Scores, Box Scores, Schedule


Programma / Schedule

Team Rosters 2007

Geen wedstrijden op het programma. Het seizoen is afgesloten.

No games scheduled. The season has ended.

Maandag 5 t/m zondag 18 november / Monday, November 5 - Sunday, November 18
Wereldkampioenschap Honkbal
World Cup Baseball
Taipei
Taichung
(Taiwan)

Compleet Overzicht 2007 Line Scores, Box Scores, Speelschema
Complete Overview 2007 Line Scores, Box Scores, Schedule


Line Scores & Box Scores

HoofdklasseMajor League
Line Scores & Box Scores van alle in 2007 gespeelde wedstrijden in de Hoofdklasse zijn hier te vinden.
(oefen, competitie, Play-Offs, Holland Series)

Line Scores & Box Scores of all games played in 2007 in the Dutch Major League can be found here.
(exhibition, regular season, Play-Offs, Holland Series)


Statistieken / Statistical Leaders

HoofdklasseMajor League
Statistische Leiders Hoofdklasse 2007 zijn hier te vinden.

Statistical Leaders Dutch Major League 2007 can be found here.


Team Rosters

Team Rosters Hoofdklasse 2007
ADO
Instant Holland Almere '90 Magpies
Amsterdam Pirates

Mr. Cocker HCAW
Konica Minolta Pioniers

Corendon Kinheim
DOOR Neptunus

MediaMonks RCH
Sparta/Feyenoord


EERSTE KLASSE HONKBAL 2007
DUTCH FIRST DIVISION BASEBALL 2007
EERSTE KLASSE / FIRST DIVISION
POULE A / POOL A
(Competitie Poule A begonnen op zaterdag 14 april; bijgewerkt t/m zondag 15 juli)
(Regular Season Pool A opened on Saturday, April 14; through games played on Sunday, July 15)
STAND POULE A
STANDINGS POOL A
GWLTPNTGBPCTRUNSOPPHOMEROADDAYNIGHTINTRA
(1)
INTER
(2)
STREAK
1BLUE BIRDS (1K08)24204-40-.8331649510 - 210 - 212 - 48 - 012 - 48 - 0W 15
2ROBUR '58 (1K08)23185-361,5.7831375610 - 18 - 417 - 51 - 013 - 25 - 3W 1
EURO STARS (1K08)24186-362.7501799210 - 28 - 414 - 54 - 112 - 46 - 2W 5
4PSV (1K08)23158-304,5.652152959 - 46 - 412 - 73 - 19 - 76 - 1W 1
5DSS (1K08)22148-285.636132807 - 57 - 38 - 56 - 38 - 76 - 1W 6
ALCMARIA VICTRIX (1K08)23149-285,5.609131899 - 35 - 613 - 81 - 19 - 75 - 2L 5
7SPARKS HAARLEM (1K08)241311-267.5401461206 - 67 - 510 - 93 - 26 - 107 - 1W 1
8GRYPHONS (#)2412111257,5.5211181505 - 68 - 5 - 112 - 101 - 1 - 19 - 74 - 4 - 1L 1
9TEX TOWN TIGERS (#)221012-209.4551171236 - 44 - 810 - 110 - 16 - 94 - 3W 1
10JEKA (#)229121199,5.431971166 - 5 - 13 - 79 - 11 - 10 - 15 - 9 - 14 - 3W 4
11THE HERONS (#)221201317,5.068621601 - 9 - 10 - 121 - 19 - 10 - 21 - 140 - 7 - 1L 8
STORKS (#)2021713 (+)15,5.125551491 - 71 - 10 - 12 - 11 - 10 - 61 - 11 - 11 - 6W 1
Uitslagen | Programma
Scores | Schedule
Competitie van 31 wedstrijden, inclusief 9 Interleague vs. Poule B | 31-game schedule, including 9 Interleague vs. Pool B
Geen wedstrijden worden vastgesteld in de periode van 25 juli t/m 13 augustus
No games will be scheduled between July 25 and August 13
(+) - Storks twee punten in mindering | (+) - Storks got two points subtracted
(1) - Intraleague: winst-verlies in eigen poule | (1) - Intraleague: won-loss within own pool
(2) - Interleague: winst-verlies tegen Poule B | (2) - Interleague: won-loss vs. Pool B
(A) - ploeg op 1e plaats is kampioen en speelt een best-of-five Play-Off vs. nr. 8 Hoofdklasse om ÚÚn plaats in HK 2008
(A) - team in first place is champion and plays a best-of-five Play-Off vs. nr. 8 Major League for one spot in 2008 big league
(#) - uitgeschakeld voor eerste plaats en promotie | (#) - eliminated for first place and promotion
(1K08) - zeker van plaats in Eerste Klasse 2008 | (1K08) - secured spot in First Division 2008
(B) - ploeg op de elfde en twaalfde plaats degradeert naar de Tweede Klasse
(B) - team in eleventh and twelfth place relegate to the Second Division
RCH-Pingu´ns is kampioen 2006 en promoveerde naar de Hoofdklasse
RCH-Pingu´ns is the 2006 champion and promoted to the Major League
POULE B / POOL B
(Competitie Poule B begonnen op zaterdag 14 april; bijgewerkt t/m zondag 15 juli)
(Regular Season Pool B opened on Saturday, April 14; through games played on Sunday, July 15)
STAND POULE B
STANDINGS POOL B
GWLTPNTGBPCTRUNSOPPHOMEROADDAYNIGHTINTRA
(1)
INTER
(2)
STREAK
1DOOR TRIDENTS24195-38-.7921647410 - 310 - 210 - 410 - 112 - 38 - 2W 9
2SPARTA/FEYENOORD 2221381274,5.6141207511 - 1 - 14 - 89 - 66 - 3 - 110 - 45 - 5 - 1L 3
3AMSTERDAM PIRATES 2231310-265,5.5651251188 - 45 - 69 - 44 - 69 - 44 - 6W 2
4MR. COCKER HCAW 2241212-247.5001231126 - 66 - 78 - 94 - 48 - 74 - 6W 1
5OMRON PIONIERS231013-208,5.4351211365 - 85 - 68 - 62 - 87 - 73 - 7L 2
6MEDIAMONKS RCH 226917-1811.3461161868 - 72 - 114 - 106 - 88 - 92 - 9L 3
7ERGO-SERVICES KINHEIM23617-1212,5.2611011723 - 93 - 95 - 131 - 52 - 124 - 6L 2
8ADO 2 (#)24816-10 (+)11.3331061787 - 63 - 103 - 97 - 78 - 82 - 8L 2
9ALMERE '90 2 (#)223181714,5.159721622 - 81 - 11 - 11 - 11 - 12 - 82 - 121 - 7 - 1L 4
Uitslagen | Programma
Scores | Schedule |
Competitie van 36 wedstrijden, inclusief 12 Interleague vs. Poule A | 36-game schedule, including 12 Interleague vs. Pool A
Geen wedstrijden worden vastgesteld in de periode van 25 juli t/m 13 augustus
No games will be scheduled between July 25 and August 13
(+) - ADO 2 zes punten in mindering | (+) - ADO 2 got six points subtracted
(1) - Intraleague: winst-verlies in eigen poule | (1) - Intraleague: won-loss within own pool
(2) - Interleague: winst-verlies tegen Poule A | (2) - Interleague: won-loss vs. Pool A
(A) - ploeg op de eerste plaats is landskampioen | (A) - team in first place is Dutch champion
(#) - uitgeschakeld voor eerste plaats | (#) - eliminated for first place
DOOR Tridents is regerend landskampioen | DOOR Tridents is defending Dutch champion


Uitslagen / Scores

Zaterdag 14 april / Saturday, April 14
OPENING DAY
Poule A
PSVvs.Jeka8-5
DSSvs.Gryphons4-5
The Heronsvs.Euro Stars7-12Line Score, Box Score & Verslag
Robur '58vs.Sparks Haarlem6-5
Blue Birdsvs.Alcmaria Victrix0-15 (7)Line Score, Box Score & Verslag
Storksvs.Tex Town Tigers3-6
Poule B
Amsterdam Pirates 2vs.RCH 27-0
Tridentsvs.Sparta/Feyenoord 21-5Line Score, Box Score & Verslag
Kinheim 2vs.Hoofddorp Pioniers 24-9
Almere '90 2vs.HCAW 22-9Line Score, Box Score & Verslag
ADO 2 was vrij / ADO 2 had no game scheduled
Zondag 15 april / Sunday, April 15
OPENING DAY
Poule A
Jekavs.PSV6-2
Gryphonsvs.DSS7-6
Euro Starsvs.The Herons7-5Line Score, Box Score & Verslag
Sparks Haarlemvs.Robur '583-8
Alcmaria Victrixvs.Blue Birds8-5Line Score, Box Score & Verslag
Tex Town Tigersvs.Storks12-0
Poule B
RCH 2vs.Kinheim 216-13
Hoofddorp Pioniers 2vs.Tridents6-5Line Score, Box Score & Verslag
Sparta/Feyenoord 2vs.Almere '90 210-0
HCAW 2vs.ADO 211-5Line Score, Box Score & Verslag
Amsterdam Pirates 2 was vrij / Amsterdam Pirates 2 had no game scheduled
Vrijdag 20 april / Friday, April 20
Interleague
DSSvs.Amsterdam Pirates 25-0
Sparta/Feyenoord 2vs.Storks12-2
RCH 2vs.Sparks Haarlem2-11
ADO 2vs.Euro Stars0-13 (7)Line Score, Box Score & Verslag
Tridentsvs.Jeka10-0 (8)Line Score, Box Score & Verslag
Zaterdag 21 april / Saturday, April 21
Interleague
Alcmaria Victrixvs.ADO 28-4Line Score, Box Score & Verslag
Blue Birdsvs.Almere '90 28-1
Euro Starsvs.Tridents1-7Line Score, Box Score & Verslag
Gryphonsvs.HCAW 25-11Line Score, Box Score & Verslag
The Heronsvs.Hoofddorp Pioniers 26-12
Jekavs.RCH 25-4
PSVvs.Sparta/Feyenoord 24-5
Robur '58vs.Kinheim 27-0
Zondag 22 april / Sunday, April 22
Interleague
Kinheim 2vs.Tex Town Tigers1-14
Hoofddorp Pioniers 2vs.Robur '584-3
HCAW 2vs.PSV3-4Line Score, Box Score & Verslag
Amsterdam Pirates 2vs.The Herons13-3
Almere '90 2vs.Gryphons5-2
Vrijdag 27 april / Friday, April 27
Poule B
Almere '90 2vs.RCH 25-4
Tridentsvs.Amsterdam Pirates 28-5Line Score, Box Score & Verslag
Sparta/Feyenoord 2vs.HCAW 25-4 (10)Line Score, Box Score & Verslag
Hoofddorp Pioniers 2vs.ADO 26-10
(Kinheim 2 was vrij / Kinheim 2 had no game scheduled)
Zaterdag 28 april / Saturday, April 28
Poule A
DSSvs.Jeka5-3
The Heronsvs.Gryphons2-5
Robur '58vs.Euro Stars2-1
Blue Birdsvs.Sparks Haarlem3-0
Alcmaria Victrixvs.Storks4-2Line Score, Box Score & Verslag
PSVvs.Tex Town Tigers2-1
Poule B
HCAW 2vs.Sparta/Feyenoord 21-2Line Score, Box Score & Verslag
ADO 2vs.Hoofddorp Pioniers 28-12
RCH 2vs.Almere '90 29-7
(Kinheim 2 was vrij / Kinheim 2 had no game scheduled)
Zondag 29 april / Sunday, April 29
Poule A
Jekavs.DSS4-6
Gryphonsvs.The Herons2-0
Euro Starsvs.Robur '583-2
Sparks Haarlemvs.Blue Birds8-13
Storksvs.Alcmaria Victrix3-16 (7)Line Score, Box Score & Verslag
Tex Town Tigersvs.PSV9-6
Poule B
Amsterdam Pirates 2vs.Tridents2-10Line Score, Box Score & Verslag
(Kinheim 2 was vrij / Kinheim 2 had no game scheduled)
Zaterdag 5 mei / Saturday, May 5
Poule A
Jekavs.The Herons16-8
Robur '58vs.Gryphons10-5
Euro Starsvs.Blue Birds8-3
Storksvs.Sparks Haarlem5-8
Tex Town Tigersvs.Alcmaria Victrix3-1Line Score, Box Score & Verslag
DSSvs.PSV0-12
Poule B
RCH 2vs.ADO 210-9
Kinheim 2vs.Tridents3-13Line Score, Box Score & Verslag
Hoofddorp Pioniers 2vs.HCAW 22-3
Amsterdam Pirates 2vs.Almere '90 23-0
(Sparta/Feyenoord 2 was vrij / Sparta/Feyenoord 2 had no game scheduled)
Zondag 6 mei / Sunday, May 6
Poule A
The Heronsvs.Jeka6-4
Gryphonsvs.Robur '583-11
Blue Birdsvs.Euro Stars5-7
Sparks Haarlemvs.Storks6-15
Alcmaria Victrixvs.Tex Town Tigers5-3Line Score, Box Score & Verslag
PSVvs.DSS1-11
Poule B
Tridentsvs.Kinheim 210-0 (7)Line Score, Box Score & Verslag
HCAW 2vs.Hoofddorp Pioniers 26-11
Almere '90 2vs.Amsterdam Pirates 24-5
ADO 2vs.RCH 29-4
(Sparta/Feyenoord 2 was vrij / Sparta/Feyenoord 2 had no game scheduled)
Vrijdag 11 mei / Friday, May 11
Interleague
Amsterdam Pirates 2vs.Alcmaria Victrixafgelast(regen, opnieuw vastgesteld voor dinsdag 15 mei)
Tridentsvs.Blue Birds6-7Line Score, Box Score & Verslag
Almere '90 2vs.Sparks Haarlemafgelast(regen, opnieuw vastgesteld voor dinsdag 15 mei)
ADO 2vs.Storksafgelast(regen, opnieuw vastgesteld voor dinsdag 15 mei)
Hoofddorp Pioniers 2vs.Euro Stars4-1
Zaterdag 12 mei / Saturday, May 12
Interleague
HCAW 2vs.DSS0-6
PSVvs.Hoofddorp Pioniers 213-1
RCH 2vs.Gryphonsafgelast(regen, opnieuw vastgesteld voor zaterdag 26 mei)
Sparta/Feyenoord 2vs.The Heronsafgelast(regen, opnieuw vastgesteld voor zaterdag 26 mei)
Kinheim 2vs.Jeka8-2
Zondag 13 mei / Sunday, May 13
Interleague
Alcmaria Victrixvs.Almere '90 27-6 (10)Line Score, Box Score & Verslag
Blue Birdsvs.Amsterdam Pirates 211-3
DSSvs.Tridents6-7 (10)Line Score, Box Score & Verslag
Jekavs.HCAW 26-8
Robur '58vs.RCH 27-1
Sparks Haarlemvs.Sparta/Feyenoord 22-0
Storksvs.Kinheim 22-5
Tex Town Tigersvs.ADO 28-2
Dinsdag 15 mei / Tuesday, May 15
Interleague
Amsterdam Pirates 2vs.Alcmaria Victrix2-8 (8)Line Score, Box Score & Verslag
Almere '90 2vs.Sparks Haarlem3-4
ADO 2vs.Storks3-2
Vrijdag 18 mei / Friday, May 18
Poule A
DSSvs.The Herons15-5
Poule B
Sparta/Feyenoord 2vs.Amsterdam Pirates 210-0
RCH 2vs.Hoofddorp Pioniers 214-4
Tridentsvs.ADO 22-1 (10)Line Score, Box Score & Verslag
(Almere '90 2 was vrij / Almere '90 2 had no game scheduled)
Zaterdag 19 mei / Saturday, May 19
Poule A
The Heronsvs.DSS1-6
Jekavs.Robur '581-9
Blue Birdsvs.Gryphons6-5
Storksvs.Euro Stars1-15
Alcmaria Victrixvs.PSV4-3Line Score, Box Score & Verslag
Tex Town Tigersvs.Sparks Haarlem5-4
Poule B
Hoofddorp Pioniers 2vs.RCH 22-3
HCAW 2vs.Kinheim 29-4
(Almere '90 2 was vrij / Almere '90 2 had no game scheduled)
Zondag 20 mei / Sunday, May 20
Poule A
PSVvs.Alcmaria Victrix11-3Line Score, Box Score & Verslag
Robur '58vs.Jeka5-1
Gryphonsvs.Blue Birds1-8
Euro Starsvs.Storks4-1
Sparks Haarlemvs.Tex Town Tigers20-1
Poule B
ADO 2vs.Tridents9-6Line Score, Box Score & Verslag
Amsterdam Pirates 2vs.Sparta/Feyenoord 23-2
Kinheim 2vs.HCAW 22-7
(Almere '90 2 was vrij / Almere '90 2 had no game scheduled)
Zaterdag 26 mei / Saturday, May 26
Interleague
RCH 2vs.Gryphons4-9
Sparta/Feyenoord 2vs.The Herons5-1
Vrijdag 1 juni / Friday, June 1
Poule B
RCH 2vs.Kinheim 27-6
Sparta/Feyenoord 2vs.Almere '90 28-2
Tridentsvs.Hoofddorp Pioniers 24-3
ADO 2vs.HCAW 27-3
(Amsterdam Pirates 2 was vrij / Amsterdam Pirates 2 had no game scheduled)
Zaterdag 2 juni / Saturday, June 2
Poule A
Robur '58vs.DSS9-4
Blue Birdsvs.Jeka4-3
Gryphonsvs.Storks7-3
Tex Town Tigersvs.Euro Stars2-13
Alcmaria Victrixvs.Sparks Haarlem1-4
The Heronsvs.PSV5-11
Poule B
Hoofddorp Pioniers 2vs.Tridents1-8
Almere '90 2vs.Sparta/Feyenoord 24-5
(Amsterdam Pirates 2 was vrij / Amsterdam Pirates 2 had no game scheduled)
Zondag 3 juni / Sunday, June 3
Poule A
PSVvs.The Herons6-3
DSSvs.Robur '588-9
Jekavs.Blue Birds3-13
Storksvs.Gryphons1-2
Euro Starsvs.Tex Town Tigers7-4
Sparks Haarlemvs.Alcmaria Victrix9-10
Poule B
HCAW 2vs.ADO 29-4
Kinheim 2vs.RCH 28-4
(Amsterdam Pirates 2 was vrij / Amsterdam Pirates 2 had no game scheduled)
Vrijdag 8 juni / Friday, June 8
Interleague
Almere '90 2vs.Robur '580-7
Amsterdam Pirates 2vs.Euro Starsafgelast(regen, opnieuw vastgesteld voor dinsdag 12 juni)
RCH 2vs.Storksafgelast(regen, opnieuw vastgesteld voor dinsdag 12 juni)
DSSvs.Sparta/Feyenoord 2afgelast(regen, opnieuw vastgesteld voor dinsdag 12 juni)
Zaterdag 9 juni / Saturday, June 9
Interleague
PSVvs.ADO 2afgelast(regen, opnieuw vastgesteld voor dinsdag 19 juni)
Storksvs.Tridentsafgelast(regen, opnieuw vastgesteld voor dinsdag 19 juni)
Blue Birdsvs.RCH 211-1
The Heronsvs.Almere '90 21-1
Kinheim 2vs.Alcmaria Victrix2-13 (7)
Tex Town Tigersvs.HCAW 25-1
Hoofddorp Pioniers 2vs.Sparks Haarlem0-10
Zondag 10 juni / Sunday, June 10
Interleague
ADO 2vs.Gryphons2-3
Sparks Haarlemvs.Amsterdam Pirates 28-7
Alcmaria Victrixvs.Hoofddorp Pioniers 23-2
Euro Starsvs.Kinheim 27-3
HCAW 2vs.Robur '582-8
Sparta/Feyenoord 2vs.Tex Town Tigers11-8
Tridentsvs.PSV0-1
Dinsdag 12 juni / Tuesday, June 12
Interleague
Amsterdam Pirates 2vs.Euro Stars7-17
RCH 2vs.Storks2-0
DSSvs.Sparta/Feyenoord 24-1
Vrijdag 15 juni / Friday, June 15
Poule A
DSSvs.Blue Birds1-3
Poule B
RCH 2vs.Sparta/Feyenoord 24-3
Amsterdam Pirates 2vs.HCAW 28-1
Tridentsvs.Almere '90 28-3
ADO 2vs.Kinheim 22-13
(Hoofddorp Pioniers 2 was vrij / Hoofddorp Pioniers 2 had no game scheduled)
Zaterdag 16 juni / Saturday, June 16
Poule A
The Heronsvs.Robur '581-5
Jekavs.Storks0-0
Euro Starsvs.Alcmaria Victrix3-1
Sparks Haarlemvs.PSVafgelast(regen, opnieuw vastgesteld voor woensdag 27 juni)
Tex Town Tigersvs.Gryphons7-8
Poule B
Kinheim 2vs.ADO 2afgelast(regen, opnieuw vastgesteld voor donderdag 21 juni)
HCAW 2vs.Amsterdam Pirates 24-6
(Hoofddorp Pioniers 2 was vrij / Hoofddorp Pioniers 2 had no game scheduled)
Zondag 17 juni / Sunday, June 17
Poule A
Gryphonsvs.Tex Town Tigers9-6
Robur '58vs.The Herons3-2
Blue Birdsvs.DSSafgelast(regen, opnieuw vastgesteld voor woensdag 20 juni)
Storksvs.Jekaafgelast(regen, opnieuw vastgesteld voor zaterdag 7 juli)
Alcmaria Victrixvs.Euro Stars7-2
PSVvs.Sparks Haarlem8-7
Poule B
Sparta/Feyenoord 2vs.RCH 27-4
Almere '90 2vs.Tridents1-11 (7)
(Hoofddorp Pioniers 2 was vrij / Hoofddorp Pioniers 2 had no game scheduled)
Dinsdag 19 juni / Tuesday, June 19
Interleague
PSVvs.ADO 210-0
Storksvs.Tridents (verschoven naar woensdag 20 juni)
Woensdag 20 juni / Wednesday, June 20
Poule A
Blue Birdsvs.DSS5-3
Interleague
Storksvs.Tridents3-6
Donderdag 21 juni / Thursday, June 21
Poule B
Kinheim 2vs.ADO 2afgelast(regen, opnieuw vastgesteld voor dinsdag 26 juni)
Vrijdag 22 juni / Friday, June 22
Poule A
DSSvs.Storksafgelast(regen, opnieuw vastgesteld voor donderdag 28 juni)
Poule B
Sparta/Feyenoord 2vs.Hoofddorp Pioniers 2afgelast(regen, opnieuw vastgesteld voor dinsdag 26 juni)
Almere '90 2vs.Kinheim 2afgelast(regen, opnieuw vastgesteld voor dinsdag 3 juli)
RCH 2vs.HCAW 22-10
Amsterdam Pirates 2vs.ADO 2afgelast(regen, opnieuw vastgesteld voor dinsdag 3 juli)
(Tridents was vrij / Tridents had no game scheduled)
Zaterdag 23 juni / Saturday, June 23
Poule A
PSVvs.Robur '581-3
Blue Birdsvs.The Herons3-0
(door dit resultaat is The Herons uitgeschakeld voor de eerste plaats)
(because of this result, The Herons is eliminated for first place
)
Storksvs.DSSafgelast(regen, opnieuw vastgesteld voor woensdag 4 juli)
Alcmaria Victrixvs.Gryphons12-4
Sparks Haarlemvs.Euro Stars9-8
Tex Town Tigersvs.Jeka1-8
Poule B
HCAW 2vs.RCH 2afgelast(regen, opnieuw vastgesteld voor maandag 25 juni)
ADO 2vs.Amsterdam Pirates 28-9
Hoofddorp Pioniers 2vs.Sparta/Feyenoord 24-3
(Tridents was vrij / Tridents had no game scheduled)
Zondag 24 juni / Sunday, June 24
Poule A
Robur '58vs.PSV1-3
The Heronsvs.Blue Birdsafgelast(regen, opnieuw vastgesteld voor woensdag 4 juli)
Jekavs.Tex Town Tigers4-3
Gryphonsvs.Alcmaria Victrix7-0
Euro Starsvs.Sparks Haarlem2-4
Poule B
Kinheim 2vs.Almere '90 2afgelast(regen, opnieuw vastgesteld voor woensdag 4 juli)
(Tridents was vrij / Tridents had no game scheduled)
Maandag 25 juni / Monday, June 25
Poule B
HCAW 2vs.RCH 2afgelast(regen, opnieuw vastgesteld voor woensdag 27 juni)
Dinsdag 26 juni / Tuesday, June 26
Poule B
Sparta/Feyenoord 2vs.Hoofddorp Pioniers 2afgelast(regen, opnieuw vastgesteld voor woensdag 4 juli)
Kinheim 2vs.ADO 23-8
Woensdag 27 juni / Wednesday, June 27
Poule B
Sparks Haarlemvs.PSV3-7
HCAW 2vs.RCH 25-0
Donderdag 28 juni / Thursday, June 28
Poule A
DSSvs.Storksniet gespeeld(opnieuw vastgesteld voor donderdag 12 juli)
Vrijdag 29 juni / Friday, June 29
Poule A
DSSvs.Alcmaria Victrix3-0
Poule B
Sparta/Feyenoord 2vs.ADO 212-2
RCH 2vs.Tridents5-7
Amsterdam Pirates 2vs.Kinheim 25-4
Almere '90 2vs.Hoofddorp Pioniers 2afgelast(regen, opnieuw vastgesteld voor woensdag 11 juli)
(HCAW 2 was vrij / HCAW 2 had no game scheduled)
Zaterdag 30 juni / Saturday, June 30
Poule A
Blue Birdsvs.PSVafgelast(regen, opnieuw vastgesteld voor woensdag 11 juli)
Robur '58vs.Storks11-0
(door dit resultaat is Robur zeker van een plaats in de 1e Klasse 2008 en is Storks uitgeschakeld voor eerste plaats)
(because of this result, Euro Stars secures a spot in the 2008 First Division and was Storks eliminated for first place
)
The Heronsvs.Tex Town Tigers1-2
Jekavs.Sparks Haarlem1-3
Gryphonsvs.Euro Stars7-21
Alcmaria Victrixvs.DSS0-3
Poule B
Hoofddorp Pioniers 2vs.Almere '90 212-7
ADO 2vs.Sparta/Feyenoord 23-2
Kinheim 2vs.Amsterdam Pirates 22-7
(HCAW 2 was vrij / HCAW 2 had no game scheduled)
Zondag 1 juli / Sunday, July 1
Poule A
PSVvs.Blue Birds7-12
Storksvs.Robur '58afgelast(regen, opnieuw vastgesteld voor woensdag 29 aug.)
Sparks Haarlemvs.Jeka1-2
Euro Starsvs.Gryphonsafgelast(regen, opnieuw vastgesteld voor zaterdag 7 juli)
Tex Town Tigersvs.The Heronsgestaakt(regen, 2e5, opnieuw vastgesteld voor woe. 22 aug.)
Poule B
Tridentsvs.RCH 2afgelast(regen, opnieuw vastgesteld voor woensdag 4 juli)
(HCAW 2 was vrij / HCAW 2 had no game scheduled)
Dinsdag 3 juli / Tuesday, July 3
Poule B
Almere '90 2vs.Kinheim 2afgelast(regen, opnieuw vastgesteld voor woensdag 22 aug.)
Amsterdam Pirates 2vs.ADO 2afgelast(regen, opnieuw vastgesteld voor dinsdag 10 juli)
Woensdag 4 juli / Wednesday, July 4
Poule A
Storksvs.DSSafgelast(regen, opnieuw vastgesteld voor woensdag 22 aug.)
The Heronsvs.Blue Birds0-11
Poule B
Sparta/Feyenoord 2vs.Hoofddorp Pioniers 2afgelast(regen, opnieuw vastgesteld voor woensdag 22 aug.)
Kinheim 2vs.Almere '90 25-9
Tridentsvs.RCH 2afgelast(regen, opnieuw vastgesteld voor donderdag 12 juli)
Vrijdag 6 juli / Friday, July 6
Interleague
DSSvs.Hoofddorp Pioniers 24-1
Almere '90 2vs.Storksafgelast(regen, opnieuw vastgesteld voor woensdag 12 sept.)
Sparta/Feyenoord 2vs.Gryphons10-10
Zaterdag 7 juli / Saturday, July 7
Poule A
Storksvs.Jekaafgelast(regen, opnieuw vastgesteld voor woensdag 5 sept.)
Euro Starsvs.Gryphons (verschoven naar woensdag 11 juli)
Interleague
Sparks Haarlemvs.ADO 211-1
Tridentsvs.Robur '583-2
HCAW 2vs.Alcmaria Victrix2-0
RCH 2vs.DSS1-6
Kinheim 2vs.The Herons6-1
Amsterdam Pirates 2vs.Tex Town Tigers7-2
Hoofddorp Pioniers 2vs.Blue Birds3-5
Zondag 8 juli / Sunday, July 8
Interleague
Alcmaria Victrixvs.Tridents5-6
Blue Birdsvs.HCAW 29-3
(door dit resultaat is Blue Birds zeker van een plaats in de Eerste Klasse 2008)
(because of this result, Blue Birds secures itself of a spot in the 2008 First Division
)
Euro Starsvs.Sparta/Feyenoord 24-3
Gryphonsvs.Kinheim 22-3
ADO 2vs.Robur '584-3
PSVvs.Almere '90 212-2
Jekavs.Amsterdam Pirates 24-3
Tex Town Tigersvs.RCH 25-6
Dinsdag 10 juli / Tuesday, July 10
Poule B
Amsterdam Pirates 2vs.ADO 22-3
Woensdag 11 juli / Wednesday, July 11
Poule A
Blue Birdsvs.PSV5-4
Euro Starsvs.Gryphons6-3
(door dit resultaat is Euro Stars zeker van een plaats in de Eerste Klasse 2008)
(because of this result, Euro Stars secures itself of a spot in the 2008 First Division
)
Poule B
Almere '90 2vs.Hoofddorp Pioniers 23-10
Donderdag 12 juli / Thursday, July 12
Poule A
DSSvs.Storks13-4
Poule B
Tridentsvs.RCH 27-1
Vrijdag 13 juli / Friday, July 13
Interleague
ADO 2vs.Blue Birds5-9
(door dit resultaat is Jeka uitgeschakeld voor de eerste plaats)
(because of this result, Jeka is eliminated for first place
)
Amsterdam Pirates 2vs.Storks10-0
(door dit resultaat zijn Alcmaria Victrix en PSV zeker van een plaats in de Eerste Klasse 2008)
(due to this result, Alcmaria Victrix and PSV secured a spot in the 2008 First Division
)
Tridentsvs.Sparks Haarlem8-1
(door dit resultaat is Almere '90 2 uitgeschakeld voor de eerste plaats)
(because of this result, Almere '90 2 was eliminated for first place
)
RCH 2vs.Euro Stars2-7
Hoofddorp Pioniers 2vs.Gryphons1-3
Zaterdag 14 juli / Saturday, July 14
Interleague
Almere '90 2vs.Tex Town Tigers4-10
Kinheim 2vs.DSS2-13
(door dit resultaat is DSS zeker van een plaats in de Eerste Klasse 2008)
(because of this result, DSS secures itself of a spot in the 2008 First Division
)
Jekavs.ADO 29-0
Storksvs.HCAW 28-7
The Heronsvs.Tridents3-11
Sparta/Feyenoord 2vs.Blue Birds0-5
(door dit resultaat is Tex Town Tigers uitgeschakeld voor de eerste plaats)
(because of this result, Tex Town Tigers was eliminated for first place
)
Zondag 15 juli / Sunday, July 15
Interleague
Euro Starsvs.Almere '90 210-3
Gryphonsvs.Amsterdam Pirates 24-11
(door dit resultaat is Gryphons uitgeschakeld voor de eerste plaats)
(because of this result, Gryphons was eliminated for first place
)
Hoofddorp Pioniers 2vs.Jeka9-10
PSVvs.RCH 216-6
Robur '58vs.Sparta/Feyenoord 26-1
Sparks Haarlemvs.Kinheim 25-4
HCAW 2vs.The Herons4-1


Programma / Schedule

Vrijdag 17 augustus / Friday, August 17
Interleague
DSSvs.Almere '90 219:45Haarlem
RCH 2vs.The Herons19:45Heemstede
Zaterdag 18 augustus / Saturday, August 18
Interleague
HCAW 2vs.Sparks Haarlem14:00Bussum
Jekavs.Sparta/Feyenoord 214:00Breda
Amsterdam Pirates 2vs.PSV14:00Amsterdam
Tridentsvs.Tex Town Tigers14:00Rotterdam
The Heronsvs.ADO 214:00Heerhugowaard
Alcmaria Victrixvs.RCH 214:00Alkmaar
Blue Birdsvs.Kinheim 214:00Delft
Storksvs.Hoofddorp Pioniers 214:00Den Haag
Zondag 19 augustus / Sunday, August 19
Interleague
Euro Starsvs.HCAW 214:00Capelle a/d IJssel
Sparta/Feyenoord 2vs.Alcmaria Victrix14:00Rotterdam
ADO 2vs.DSS14:00Den Haag
Gryphonsvs.Tridents14:00Rosmalen
Almere '90 2vs.Jeka14:00Almere
Kinheim 2vs.PSV14:00Haarlem
Robur '58vs.Amsterdam Pirates 214:00Apeldoorn
Tex Town Tigersvs.Hoofddorp Pioniers 214:30Enschede
Woensdag 22 augustus / Wednesday, August 22
Poule A
Storksvs.DSS19:45Den Haag
Tex Town Tigersvs.The Herons19:45Enschede
Poule B
Sparta/Feyenoord 2vs.Hoofddorp Pioniers 219:45Rotterdam
Almere '90 2vs.Kinheim 219:45Almere


Bedankt voor het bezoeken van deze site. Tot de volgende keer!
Thank you for visiting. See you soon!

Mail vragen of suggesties naar stoov@wxs.nl

Mail your suggestions and questions to stoov@wxs.nl

Laatste Update: 7 oktober 2007
Copyright © 1997-2007 Marco Stoovelaar.