Baseball Scores,

Standings & Stats 2010

Compiled and Copyright © 1997-2010 by Marco Stoovelaar

Welkom...
...op de OfficiŽle Site van Grand Slam * Stats & News, het enige statistische bulletin in Nederland, dat geheel gewijd is aan de Hoofdklasse Honkbal en Softbal.

Dit is de Honkbal sectie. Er zijn nog twee andere secties:
Grand Slam * Stats & News Softbal Dames
Grand Slam * Stats & News Softbal Heren

Honkbal & Softbal Headlines

Laatste update: 22 juni 2010

Welcome...
...on the Official Site of Grand Slam * Stats & News, the only statistical bulletin in The Netherlands dedicated to the Dutch Major League Baseball and Softball.

You're now in the Baseball section. There are two more sections:
Grand Slam * Stats & News Softball Women
Grand Slam * Stats & News Softball Men

Baseball & Softball Headlines

Last update: June 22, 2010

Eindstanden & Statistieken
Final Standings & Statistics


HOOFDKLASSE HONKBAL 2010
DUTCH MAJOR LEAGUE BASEBALL 2010
HOOFDKLASSE / MAJOR LEAGUE
(Competitie begonnen op zaterdag 10 april; bijgewerkt t/m dinsdag 22 juni)
(Regular Season opened on Saturday, April 10; through games played on Tuesday, June 22)
STAND
STANDINGS
GWLTPNTGBPCT.RUNSOPPHOMEROADDAYNIGHTSTREAK
1 DOOR NEPTUNUS (PO) (HK10)30291-58-.9572225714 - 015 - 120 - 09 - 1W 19
2 CORENDON KINHEIM (HK10)31247-485.7621878915 - 19 - 617 - 57 - 2W 1
3 L&D AMSTERDAM PIRATES 311813-3611.4761601039 - 79 - 610 - 118 - 2W 4
4 KONICA MINOLTA PIONIERS (A#)301317-2611,5.4581221087 - 86 - 98 - 115 - 6L 1
MR. COCKER HCAW (A#)311318-269,5.5451241567 - 86 - 108 - 115 - 7L 8
5 ADO (*) (A#)3192111917.190941885 - 10 -14 - 116 - 153 - 6 - 1W 2
SPARTA-FEYENOORD (*) (A#)3192111913,5.3641091885 - 114 - 10 - 17 - 132 - 8 - 1L 2
8 ALMERE MAGPIES (A#)31724-1416,5.200822114 - 113 - 133 - 134 - 11L 4
Uitslagen | Programma | Startende Werpers | Line Scores & Box Scores | Statistieken | Team Rosters
Scores | Schedule | Pitching Assignments | Line Scores & Box Scores | Statistical Leaders | Team Rosters
Comp. van 42 wedstrijden | 42-game scheduleResultaten oefenseizoen | Results Exhibition Season
(*) - volgorde gebaseeerd op onderling resultaat (ADO-SPF 3-2-1) | (*) - ranking based on games played between teams concerned (ADO-SPF 3-2-1)
(A) - ploeg op eerste plaats wint de KNBSB Beker
(A) - team in first place wins KNBSB Cup
(A#) - uitgeschakeld voor eerste plaats | (A#) eliminated for first place
(PO) - top-vier plaatst zich voor best-of-five Play-Offs | (PO) - top-four qualifies for best-of-five Play-Offs
(PD) - onderste vier ploegen nemen deel aan best-of-five Play-Downs | (PD) - bottom-four participates in best-of-five Play-Downs
(HK10) - zeker van plaats in Hoofdklasse 2010 | secured spot in Major League 2010
DOOR Neptunus is regerend landskampioen | DOOR Neptunus is defending Dutch champion


Uitslagen / Scores

Zaterdag 10 april / Saturday, April 10
OPENING DAY
Corendon Kinheim vs.Almere Magpies 9-2Line Score, Box Score & Play-by-Play
L&D Amsterdam Pirates vs.ADO 2-1Line Score, Box Score & Play-by-Play
DOOR Neptunus vs.Sparta-Feyenoord 3-2 (10)Line Score, Box Score & Play-by-Play
Mr. Cocker HCAW vs.Konica Minolta Pioniers 4-10Line Score, Box Score & Play-by-Play
Zondag 11 april / Sunday, April 11
OPENING DAY
Almere Magpies vs.Corendon Kinheim 5-4Line Score, Box Score & Play-by-Play
ADO vs.L&D Amsterdam Pirates 3-9Line Score, Box Score & Play-by-Play
Sparta-Feyenoord vs.DOOR Neptunus 1-7Line Score, Box Score & Play-by-Play
Konica Minolta Pioniers vs.Mr. Cocker HCAW 1-2Line Score, Box Score & Play-by-Play
Donderdag 15 april / Thursday, April 15
DOOR Neptunus vs.Konica Minolta Pioniers 4-2Line Score, Box Score & Play-by-Play
Zaterdag 17 april / Saturday, April 17
Konica Minolta Pioniers vs.DOOR Neptunus 2-6Line Score, Box Score & Play-by-Play
Sparta-Feyenoord vs.L&D Amsterdam Pirates 2-11Line Score, Box Score & Play-by-Play
ADO vs.Corendon Kinheim 0-16 (7)Line Score, Box Score & Play-by-Play
Almere Magpies vs.Mr. Cocker HCAW 3-7Line Score, Box Score & Play-by-Play
Zondag 18 april / Sunday, April 18
DOOR Neptunus vs.Konica Minolta Pioniers 11-1 (8)Line Score, Box Score & Play-by-Play
L&D Amsterdam Pirates vs.Sparta-Feyenoord 1-2Line Score, Box Score & Play-by-Play
Corendon Kinheim vs.ADO 5-3Line Score, Box Score & Play-by-Play
Mr. Cocker HCAW vs.Almere Magpies 2-1 (10)Line Score, Box Score & Play-by-Play
Donderdag 22 april / Thursday, April 22
Corendon Kinheim vs.Sparta-Feyenoord 11-1 (7)Line Score, Box Score & Play-by-Play
L&D Amsterdam Pirates vs.Konica Minolta Pioniers 0-4Line Score, Box Score & Play-by-Play
DOOR Neptunus vs.Mr. Cocker HCAW 8-1Line Score, Box Score & Play-by-Play
ADO vs.Almere Magpies 3-2Line Score, Box Score & Play-by-Play
Zaterdag 24 april / Saturday, April 24
Sparta-Feyenoord vs.Corendon Kinheim 3-10Line Score, Box Score & Play-by-Play
Konica Minolta Pioniers vs.L&D Amsterdam Pirates 4-1Line Score, Box Score & Play-by-Play
Mr. Cocker HCAW vs.DOOR Neptunus 4-11Line Score, Box Score & Play-by-Play
Almere Magpies vs.ADO 3-2 (10)Line Score, Box Score & Play-by-Play
Zondag 25 april / Sunday, April 25
Corendon Kinheim vs.Sparta-Feyenoord 2-1Line Score, Box Score & Play-by-Play
L&D Amsterdam Pirates vs.Konica Minolta Pioniers 3-2Line Score, Box Score & Play-by-Play
DOOR Neptunus vs.Mr. Cocker HCAW 13-7Line Score, Box Score & Play-by-Play
ADO vs.Almere Magpies 3-4 (10)Line Score, Box Score & Play-by-Play
Vrijdag 30 april / Friday, April 30
Almere Magpies vs.DOOR Neptunus 0-11 (7)Line Score, Box Score & Play-by-Play
Mr. Cocker HCAW vs.L&D Amsterdam Pirates 0-8Line Score, Box Score & Play-by-Play
Konica Minolta Pioniers vs.Corendon Kinheim 1-3Line Score, Box Score & Play-by-Play
Sparta-Feyenoord vs.ADO 0-6Line Score, Box Score & Play-by-Play
Zaterdag 1 mei / Saturday, May 1
DOOR Neptunus vs.Almere Magpies 7-0Line Score, Box Score & Play-by-Play
L&D Amsterdam Pirates vs.Mr. Cocker HCAW 5-6 (11)Line Score, Box Score & Play-by-Play
Corendon Kinheim vs.Konica Minolta Pioniers 6-2Line Score, Box Score & Play-by-Play
ADO vs.Sparta-Feyenoord 6-9Line Score, Box Score & Play-by-Play
Zondag 2 mei / Sunday, May 2
Almere Magpies vs.DOOR Neptunus afgelast (regen)(opnieuw vastgesteld voor maandag 3 mei)
Mr. Cocker HCAW vs.L&D Amsterdam Pirates afgelast (regen)(opnieuw vastgesteld voor maandag 3 mei)
Konica Minolta Pioniers vs.Corendon Kinheim afgelast (regen)(opnieuw vastgesteld voor maandag 3 mei)
Sparta-Feyenoord vs.ADO afgelast (regen)(opnieuw vastgesteld voor maandag 3 mei)
Maandag 3 mei / Monday, May 3
Almere Magpies vs.DOOR Neptunus afgelast (regen)(opnieuw vastgesteld voor dinsdag 11 mei)
Mr. Cocker HCAW vs.L&D Amsterdam Pirates afgelast (regen)(opnieuw vastgesteld voor dinsdag 11 mei)
Konica Minolta Pioniers vs.Corendon Kinheim afgelast (regen)(opnieuw vastgesteld voor dinsdag 11 mei)
Sparta-Feyenoord vs.ADO afgelast (regen)(opnieuw vastgesteld voor dinsdag 11 mei)
Donderdag 6 mei / Thursday, May 6
ADO vs.Konica Minolta Pioniers 10-9 (7 1/2)Line Score, Box Score & Play-by-Play
Corendon Kinheim vs.Mr. Cocker HCAW 2-0Line Score, Box Score & Play-by-Play
L&D Amsterdam Pirates vs.DOOR Neptunus 3-2 (12)Line Score, Box Score & Play-by-Play
Sparta-Feyenoord vs.Almere Magpies 3-8Line Score, Box Score & Play-by-Play
Zaterdag 8 mei / Saturday, May 8
Konica Minolta Pioniers vs.ADO 3-2 (7 1/2, regen)Line Score, Box Score & Play-by-Play
Mr. Cocker HCAW vs.Corendon Kinheim 4-5Line Score, Box Score & Play-by-Play
DOOR Neptunus vs.L&D Amsterdam Pirates 4-1Line Score, Box Score & Play-by-Play
Almere Magpies vs.Sparta-Feyenoord 3-14Line Score, Box Score & Play-by-Play
Zondag 9 mei / Sunday, May 9
ADO vs.Konica Minolta Pioniers 1-9Line Score, Box Score & Play-by-Play
Corendon Kinheim vs.Mr. Cocker HCAW 2-1Line Score, Box Score & Play-by-Play
L&D Amsterdam Pirates vs.DOOR Neptunus 4-10Line Score, Box Score & Play-by-Play
Sparta-Feyenoord vs.Almere Magpies 5-2Line Score, Box Score & Play-by-Play
Dinsdag 11 mei / Tuesday, May 11
Almere Magpies vs.DOOR Neptunus afgelast (regen)(opnieuw vastgesteld voor dinsdag 15 juni)
Mr. Cocker HCAW vs.L&D Amsterdam Pirates afgelast (regen)(opnieuw vastgesteld voor dinsdag 18 mei)
Konica Minolta Pioniers vs.Corendon Kinheim 2-0Line Score, Box Score & Play-by-Play
Sparta-Feyenoord vs.ADO afgelast (regen)(opnieuw vastgesteld voor dinsdag 18 mei)
Donderdag 13 mei / Thursday, May 13
DOOR Neptunus vs.Corendon Kinheim 3-2Line Score, Box Score & Play-by-Play
Mr. Cocker HCAW vs.ADO 10-0 (7)Line Score, Box Score & Play-by-Play
Konica Minolta Pioniers vs.Sparta-Feyenoord 7-0Line Score, Box Score & Play-by-Play
L&D Amsterdam Pirates vs.Almere Magpies 5-0Line Score, Box Score & Play-by-Play
Zaterdag 15 mei / Saturday, May 15
Corendon Kinheim vs.DOOR Neptunus 3-9Line Score, Box Score & Play-by-Play
ADO vs.Mr. Cocker HCAW 4-8Line Score, Box Score & Play-by-Play
Sparta-Feyenoord vs.Konica Minolta Pioniers 3-1Line Score, Box Score & Play-by-Play
Almere Magpies vs.L&D Amsterdam Pirates 0-7Line Score, Box Score & Play-by-Play
Zondag 16 mei / Sunday, May 16
DOOR Neptunus vs.Corendon Kinheim 9-8Line Score, Box Score & Play-by-Play
Mr. Cocker HCAW vs.ADO 6-0Line Score, Box Score & Play-by-Play
Konica Minolta Pioniers vs.Sparta-Feyenoord 8-10Line Score, Box Score & Play-by-Play
L&D Amsterdam Pirates vs.Almere Magpies 14-4 (8)Line Score, Box Score & Play-by-Play
Dinsdag 18 mei / Tuesday, May 18
Konica Minolta Pioniers vs.DOOR Neptunus 1-3Line Score, Box Score & Play-by-Play
Mr. Cocker HCAW vs.L&D Amsterdam Pirates 5-3 (8)Line Score, Box Score & Play-by-Play
Sparta-Feyenoord vs.ADO 1-0Line Score, Box Score & Play-by-Play
Zaterdag 22 mei / Saturday, May 22
ADO vs.DOOR Neptunus 0-1Line Score, Box Score & Play-by-Play
Corendon Kinheim vs.L&D Amsterdam Pirates 2-1Line Score, Box Score & Play-by-Play
Sparta-Feyenoord vs.Mr. Cocker HCAW 3-2Line Score, Box Score & Play-by-Play
Almere Magpies vs.Konica Minolta Pioniers 1-6Line Score, Box Score & Play-by-Play
Zondag 23 mei / Sunday, May 23
DOOR Neptunus vs.ADO 10-0Line Score, Box Score & Play-by-Play
L&D Amsterdam Pirates vs.Corendon Kinheim 6-7Line Score, Box Score & Play-by-Play
Konica Minolta Pioniers vs.Almere Magpies 10-2Line Score, Box Score & Play-by-Play
Mr. Cocker HCAW vs.Sparta-Feyenoord 6-1Line Score, Box Score & Play-by-Play
Maandag 24 mei / Monday, May 24
ADO vs.DOOR Neptunus 0-11Line Score, Box Score & Play-by-Play
Corendon Kinheim vs.L&D Amsterdam Pirates 7-6Line Score, Box Score & Play-by-Play
Sparta-Feyenoord vs.Mr. Cocker HCAW 7-8Line Score, Box Score & Play-by-Play
Almere Magpies vs.Konica Minolta Pioniers 1-15Line Score, Box Score & Play-by-Play
Donderdag 27 mei / Thursday, May 27
Almere Magpies vs.Corendon Kinheim 1-11Line Score, Box Score & Play-by-Play
ADO vs.L&D Amsterdam Pirates 1-2Line Score, Box Score & Play-by-Play
Sparta-Feyenoord vs.DOOR Neptunus 5-18Line Score, Box Score & Play-by-Play
Konica Minolta Pioniers vs.Mr. Cocker HCAW 2-3Line Score, Box Score & Play-by-Play
Vrijdag 28 mei / Friday, May 28
DOOR Neptunus vs.Sparta-Feyenoord 10-3Line Score, Box Score & Play-by-Play
Konica Minolta Pioniers vs.Mr. Cocker HCAW 1-3Line Score, Box Score & Play-by-Play
Zaterdag 29 mei / Saturday, May 29
Corendon Kinheim vs.Almere Magpies 11-0Line Score, Box Score & Play-by-Play
L&D Amsterdam Pirates vs.ADO 4-5Line Score, Box Score & Play-by-Play
Mr. Cocker HCAW vs.Konica Minolta Pioniers 8-2Line Score, Box Score & Play-by-Play
Sparta-Feyenoord vs.DOOR Neptunus 2-6Line Score, Box Score & Play-by-Play
Zondag 30 mei / Sunday, May 30
Almere Magpies vs.Corendon Kinheim afg.,regen(opnieuw vastgesteld voor dinsdag 1 juni)
ADO vs.L&D Amsterdam Pirates gest.,regen(opnieuw vastgesteld voor dinsdag 1 juni)
Zondag 30 mei / Sunday, May 30
Almere Magpies vs.Corendon Kinheim 0-5Line Score, Box Score & Play-by-Play
ADO vs.L&D Amsterdam Pirates 5-14Line Score, Box Score & Play-by-Play
Donderdag 3 juni / Thursday, June 3
L&D Amsterdam Pirates vs.Sparta-Feyenoord 6-1Line Score, Box Score & Play-by-Play
Corendon Kinheim vs.ADO 7-1Line Score, Box Score & Play-by-Play
Mr. Cocker HCAW vs.Almere Magpies 6-3Line Score, Box Score & Play-by-Play
Zaterdag 5 juni / Saturday, June 5
Sparta-Feyenoord vs.L&D Amsterdam Pirates 8-3Line Score, Box Score & Play-by-Play
ADO vs.Corendon Kinheim 6-3Line Score, Box Score & Play-by-Play
Almere Magpies vs.Mr. Cocker HCAW 13-5Line Score, Box Score & Play-by-Play
Zondag 6 juni / Sunday, June 6
L&D Amsterdam Pirates vs.Sparta-Feyenoord 5-1Line Score, Box Score & Play-by-Play
Corendon Kinheim vs.ADO 13-2Line Score, Box Score & Play-by-Play
Mr. Cocker HCAW vs.Almere Magpies 4-5Line Score, Box Score & Play-by-Play
Donderdag 10 juni / Thursday, June 10
Sparta-Feyenoord vs.Corendon Kinheim 1-10Line Score, Box Score & Play-by-Play
Konica Minolta Pioniers vs.L&D Amsterdam Pirates 2-3Line Score, Box Score & Play-by-Play
Mr. Cocker HCAW vs.DOOR Neptunus 1-3Line Score, Box Score & Play-by-Play
Almere Magpies vs.ADO afgelast (*)(opnieuw vastgesteld voor dinsdag 15 juni)
(*) - wedstrijd afgelast vanwege verkeersproblemen; game canceled due to traffic problems
(ADO uitgeschakeld voor 1e plaats door winst Neptunus; ADO eliminated for 1st place due to win Neptunus)
Zaterdag 12 juni / Saturday, June 12
Corendon Kinheim vs.Sparta-Feyenoord 8-7Line Score, Box Score & Play-by-Play
L&D Amsterdam Pirates vs.Konica Minolta Pioniers 1-4Line Score, Box Score & Play-by-Play
DOOR Neptunus vs.Mr. Cocker HCAW 10-0Line Score, Box Score & Play-by-Play
ADO vs.Almere Magpies 2-1Line Score, Box Score & Play-by-Play
(Almere uitgeschakeld voor 1e plaats; Almere eliminated for 1st place)
Zondag 13 juni / Sunday, June 13
Sparta-Feyenoord vs.Corendon Kinheim 3-5Line Score, Box Score & Play-by-Play
(Sparta-Feyenoord door verlies in combinatie met Neptunus-win uitgeschakeld voor 1e plaats; Sparta-Feyenoord eliminated for 1st place because of loss in combination with Neptunus-win)
Konica Minolta Pioniers vs.L&D Amsterdam Pirates 1-8Line Score, Box Score & Play-by-Play
Mr. Cocker HCAW vs.DOOR Neptunus 2-5Line Score, Box Score & Play-by-Play
Almere Magpies vs.ADO 4-5Line Score, Box Score & Play-by-Play
Dinsdag 15 juni / Tuesday, June 15
Almere Magpies vs.ADO 12-8Line Score, Box Score & Play-by-Play
Almere Magpies vs.DOOR Neptunus verschoven(opnieuw vastgesteld voor dinsdag 22 juni)
Donderdag 17 juni / Thursday, June 17
DOOR Neptunus vs.Almere Magpies 2-0Line Score, Box Score & Play-by-Play
(Neptunus door winst en verlies van Pioniers geplaatst voor Play-Offs; Neptunus clinched Play-Offs because of win and Pioniers-loss)
L&D Amsterdam Pirates vs.Mr. Cocker HCAW 7-6Line Score, Box Score & Play-by-Play
(HCAW uitgeschakeld voor 1e plaats; HCAW eliminated for 1st place)
Corendon Kinheim vs.Konica Minolta Pioniers 3-0Line Score, Box Score & Play-by-Play
(Pioniers uitgeschakeld voor 1e plaats; Pioniers eliminated for 1st place)
ADO vs.Sparta-Feyenoord 2-2Line Score, Box Score & Play-by-Play
Vrijdag 18 juni / Friday, June 18
Almere Magpies vs.DOOR Neptunus 0-13Line Score, Box Score & Play-by-Play
Mr. Cocker HCAW vs.L&D Amsterdam Pirates 3-4Line Score, Box Score & Play-by-Play
Konica Minolta Pioniers vs.Corendon Kinheim 4-1Line Score, Box Score & Play-by-Play
Sparta-Feyenoord vs.ADO 4-8Line Score, Box Score & Play-by-Play
Zondag 20 juni / Sunday, June 20
DOOR Neptunus vs.Almere Magpies 6-1Line Score, Box Score & Play-by-Play
L&D Amsterdam Pirates vs.Mr. Cocker HCAW 13-1Line Score, Box Score & Play-by-Play
Corendon Kinheim vs.Konica Minolta Pioniers 6-5Line Score, Box Score & Play-by-Play
ADO vs.Sparta-Feyenoord 5-4Line Score, Box Score & Play-by-Play
Dinsdag 22 juni / Tuesday, June 22
Almere Magpies vs.DOOR Neptunus 1-6Line Score, Box Score & Play-by-Play


Programma / Schedule

VrijdagZondag 30 mei / Sunday, May 30
Almere MagpiesRHP Sten vd Bedem (0-6)vs.Corendon Kinheim(nog niet bekend)14:00Almere
ADO(nog niet bekend)vs.L&D AMsterdam PiratesRHP Rob Cordemans (2-2)14:00Den Haag
Live Play-by-Play


Team Rosters

Team Rosters Hoofdklasse 2010
ADO
Almere Magpies

L&D Amsterdam Pirates
Mr. Cocker HCAW

Konica Minolta Pioniers
Corendon Kinheim

DOOR Neptunus
Sparta/Feyenoord


Mail your suggestions and questions to stoov@wxs.nl
Mail suggesties en vragen naar stoov@wxs.nl

Last Update: June 22, 2010
Copyright © 1997-2010 Marco Stoovelaar.